Як жити з дівчиною?

Фото - Як жити з дівчиною?

Коли у закоханих проходить цукерково-букетний період, вони починають замислюватися про спільне проживання. Часто на цьому етапі відносини і романтика розбиваються об побут і рутину. Нерідко в цьому винен хлопець, адже далеко не кожен знає, як жити разом з дівчиною. Уникнути помилок допоможуть наші поради.
Як почати жити з дівчиною?

Якщо ви тільки що в'їхали з дівчиною в квартиру, постарайтеся обставити її, враховуючи загальні смаки. Потрібно зробити так, щоб ваше любовне гніздечко було зручним, затишним і радувало око. Не варто нехтувати порадами коханої, і якщо вона хоче щось змінити, допоможіть їй в цьому.

Розподіліть обов'язки

Щоб уникнути спору через дрібниці і нормально жити разом з дівчиною, постарайтеся при в'їзді в квартиру розподілити домашні обов'язки. Наприклад, якщо дівчина взяла на себе готування, то вашим обов'язком може стати миття посуду, винесення сміття, прибирання. Багато представників сильної статі вважають все це суто жіночим заняттям, але це не так. Дівчині буде неприємно тягнути на собі весь побут, після декількох місяців вона стане відчувати себе обслуговуючим персоналом, незабаром їй це набридне, і вона кине вас.

Розмова по душам

Перед тим, як почати жити з дівчиною, постарайтеся поговорити по душах. Найкраще сісти і скласти список того, що вам подобається, а що ні. Після цього можна по черзі прочитати свої записи, обговорити їх. Напевно ви побачите можливі в майбутньому проблеми. Зараз саме час зробити так, щоб вони не виникли.

Складіть список правил, які б не ущемляли жодну із сторін, і постарайтеся в майбутньому дотримуватися їх. Таким чином, у вас в майбутньому буде мінімум конфліктів на побутовому ґрунті, а значить, відносини будуть більш гармонійними.

Зберігайте у відносини романтику

Щоб рутина не вбила романтику у відносинах, потрібно постаратися зберегти її. Влаштовуйте своєї коханої романтичні вечори, запрошуйте її в кіно, театр, оперу. Обговорюйте побачене, намагайтеся більше часу проводити разом. Даруйте невеликі подарунки, нехай це буде букет або коробка цукерок.

Ці прості знаки уваги обов'язково позначаться на відносинах позитивним чином. Дівчина завжди буде відчувати себе коханою, оточеній турботою і увагою. Завдяки таким дрібницям вдасться зберегти довірчі відносини, і у вашій новій сім'ї пануватиме любов і взаєморозуміння.


» » Як жити з дівчиною?