Як вибрати електрошокер?

Фото - Як вибрати електрошокер?


Більшості з нас такий потрібний прилад, як електрошокер, відомий з іноземних фільмів. Тільки зовсім недавно він став вільно продаватися і, ймовірно, прийшла пора спробувати придбати його для забезпечення власної безпеки. Якщо ви вирішили стати володарем електрошокера, ми порадимо, як його вибрати.

Якщо вам страшно повертатися додому в темряві, але заподіяти біль іншій людині ви навряд чи зможете, придбайте слабенький, не надто потужний електрошокер. Як вибрати прилад в магазині? Зверніть увагу на його вольтаж. Вибирайте модель, заявлене напруга на електродах якої не більше 300 кВ. Такі приборчики зазвичай мініатюрні і, хоч і вважаються слабкими, ними можна запросто вивести з ладу нападника міцного чоловіка. Особливістю малопотужних електрошокерів вважається спосіб впливу. Потрібно обов'язково вибрати місце, яке не прикрите одягом.

Якщо ж ви впевнені у своїх силах і не боїтеся заподіяти біль, цілком можливо придбати прилад, середньої і вище середньої потужності. Задумуючись, який електрошокер вибрати, знайте, що прилади, які здатні видати напруга на електродах понад 300 кВ, застосовуються на будь-яких ділянках тіла, навіть під одягом. Більше того, моделі які видають вольтаж більше 900 кВ, можуть відлякати агресивних собак вже на відстані 20 метрів. Вони генерують не тільки яскраву дугу, але і тріск. Застосувавши одну з них на людину, ви вправі очікувати, що він знепритомніє на півгодини. Тому в деяких випадках є сенс купувати посилену модель, що дозволить вам почувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

Так як купити електрошокер можна в будь-якому спеціальному магазині, зверніть увагу на його додаткові можливості.

  • Майже всі моделі мають ліхтарик, якому не потрібен повний заряд.
  • Дуже корисним доповненням до приладу вважається зручний чохол, тому якщо він є в комплекті - це плюс.
  • Зазвичай, чим більш потужний заряд видає прилад, тим він більшого розміру. Суперпотужний і з хорошим напругою розряду електрошокер буде пристойних габаритів і може не поміститися в жіночу сумочку.
  • Деякі моделі оснащені запобіжником, який служить захистом від незручного руху.

Купуючи електрошокер для захисту і впевненості, пам'ятайте - краще, якщо вам не доведеться його застосовувати. Адже, по суті, ці невеликі приборчики є зброєю, яка здатна доставити чимало неприємностей.


» » Як вибрати електрошокер?