Що збирати в доті?

Фото - Що збирати в Доте?

Головною особливістю цієї гри є різноманітність героїв. Кожен персонаж має унікальні характеристики й особливості, які виділяють його на тлі десятків інших. Під час знайомства з грою у багатьох початківців геймерів виникає питання, як зібрати речі в доті. Всі сильні артефакти збираються з більш слабких, які в свою чергу можна придбати в магазинах. Вони ж розташовані на території карти. Dota - гра дуже оригінальна, так що дозволяє навіть з однакових предметів зробити різні комплекти. Для цього вам знадобитися запам'ятати список речей, які потрібно зібрати для створення того чи іншого артефакту. Всі підказки з цього приводу можна отримати прямо в магазинах. Отже, спробуємо розібратися, що збирати героям в доті, щоб здобути перемогу над своїми суперниками.
Ghost Scepter

Почнемо з артефакту під назвою Ghost Scepter. Даний предмет користується популярністю в основному у магів. Збирають його, коли в групі суперників є багато персонажів, основною характеристикою яких є спритність. Маги можуть зібрати його всього за 1500 монет. Незважаючи на його дешевизну, предмет цей для багатьох персонажів є просто незамінним. Він дозволяє вам збільшити утрату від магії на 40%, при тому що фізичний шкоди практично пропадає. Перезарядка Ghost Scepter триває протягом 25 секунд, після чого артефакт знову можна пускати в бій.

Black King Bar

Якщо в команді суперника присутня велика кількість магів, що потрібно збирати в доті - це артефакт Black King Bar. Цей комплект дозволяє герою отримати повну невразливість від магічних атак приблизно на 10 секунд. При цьому, з кожним новим використанням після перезарядки тривалість дії артефакту зменшується на одну секунду. Комплект Black King Bar ідеально підходить для персонажів, основними характеристиками яких є сила і спритність. Зазвичай, вони уразливі до магічних атак, так що, використовуючи артефакт, можна знищити двох-трьох магів одним махом. Для його виготовлення гравцеві буде потрібно три предмети - Mithril Hammer, Ogre Axe і сувій Black King Bar.

Kalen's Dagger

Цей кинджал може стати в нагоді кожному герою, так як основна його функція - це миттєва телепортація. Артефакт допомагає збільшити маневреність героя, втекти з поля бою в потрібний момент або наздогнати суперника, якщо той вирішив покинути арену. Але для того, щоб використовувати цей предмет, потрібно бути дуже уважним, адже він не активізується. Якщо протягом останніх трьох секунд вам було завдано шкоди. Перезаряджається Kalen's Dagger кожні 14 секунд, а дистанція, на яку він дозволяє телепортувати героя - 1200. Стоїть не дорого - 2150.

Blade Mail

Дуже корисний артефакт для танків, які беруть на себе багато шкоди. Справа в тому, що даний предмет повертає частину завданих ушкоджень противнику. Таким чином, артефакт відмінно підходить для боротьби з героями, такими, що завдають багато фізичної шкоди поблизу. Це Fantom Assassin, Viper, Slark та інші. Активується цей своєрідний щит тільки на чотири секунди, тому дуже обережно підбирайте час для його використання. Зібрати його можна поблукавши по магазинах, набуваючи Chain Mail, Broadsword і Robe of the Magi.

Guinsoo's scythe of Vyse


Якщо ви вирішили перетворити опонента в курку, то цей артефакт для вас. Безсумнівно, дуже корисна штуковина. Перетворивши на три секунди ворожого героя в пернате тварина, ви разом з командою зможете відправити його в аут. А якщо ви ще й маг, то Guinsoo's scythe of Vyse дасть некволу надбавку до статистики і здоров'ю, а також втрат. Цей предмет не дуже дешевий, але за те що стоїть. Для його створення вам будуть потрібні Ultimate Orb, Void Stone і Mystic Stuff.

Ось ми і розібралися, що збирати в доті новачкові. Але, насправді, у грі ще багато різноманітних предметів, розглянути які неможливо в рамках однієї статті. Крім того, тут зібрано не менше героїв, кожен з яких вимагає певний набір артефактів. Якщо той же Ghost Scepter дуже корисний для мага, то танку він дарма, тому що розрахований на збільшення магічного шкоди.

Тепер розберемося, як зібрати артефакти в доті. Всі вони умовно діляться на три групи - для ранньої стадії гри, середньої та пізньої. Перша група артефактів в основному не дає ніяких додаткових властивостей герою, вона лише незначно збільшує його статистику (силу, спритність, здоров'я, манну тощо). Зазвичай такі предмети можна купити в магазині і відразу ж їх використовувати. Комплекти для середньої стадії гри доведеться збирати з дешевших. Це стосується і останньої групи артефактів.

Особливу увагу слід приділяти тому, кого саме ви маєте намір зібрати зі свого героя. Справа в тому, що він може бути головним у групі, а може виконувати допоміжну роль. Існують універсальні персонажі, які можуть стати танком, саппортом або ж дамагером - все залежить від того, які артефакти для нього ви зберете. Якщо основною характеристикою вашого героя є інтелект, тобто ви качаєте мага, збирайте Айтем, спрямовані на збільшення кількості манни. Коли у вашому розпорядженні знаходиться танк або дамагер, приділяйте увагу його броні і атаки відповідно.

Але не завжди, знаючи, що потрібно збирати предмети в доті, можна орієнтуватися виключно на можливості свого персонажа. Треба обов'язково враховувати слабкі місця супротивників. Виходить, що збирати відповідні артефакти - це не означає виграти. Потрібно ще й вивчити супротивників.


» » Що збирати в доті?