Чим закінчилася «чорна лагуна»?

Фото - Чим закінчилася «Чорна лагуна»?

Містичний іспанська серіал «Чорна лагуна», що вперше вийшов на телеекрани в 2007 році, підкорив весь світ. Сім сезонів серіалу стали настільки успішними, що за їх мотивами була створена комп'ютерна гра, а ідею серіалу викупили французька і російська телекомпанії. Але не у всіх була можливість подивитися цей серіал, а тому виникає питання, чим закінчилася чорна лагуна, чи знайшли герої розгадки всіх таємниць, і чи вдалося їм врятуватися?
Сюжет

Головні герої серіалу - Маркос і Паула, потрапляють у закритий елітний інтернат «Чорна лагуна» після смерті своїх батьків. Так вийшло, що їх офіційним опікуном став директор цієї школи. Там хлопці заводять друзів і поступово починають дізнаватися, що школа зберігає багато секретів, навіть більш жахливих, ніж вони могли собі уявити.

Надає, що тридцять років тому група нацистів проводила в підвалі цього будинку експерименти над дітьми-безпритульними, так як в будівлі знаходився дитячий будинок. Потім його викупили, побудували елітну школу, але діти продовжували пропадати.

Школярі та вчителі протягом семи сезонів намагаються розгадати, що ж відбувається в їхній школі, а коли їм це вдається - вони потрапляють у полон в підземеллях.

Кінцівка

На щастя, до справи підключається поліція і військові. Поліцейський службовець Алісія разом з одним з учителів придумують план втечі з підземель за допомогою колодязя. Все проходить успішно, головні герої вивільняються, а школа вибухає, ховаючи в підвалах все результати експериментів і самих злодіїв.

Не обійшлося, звичайно, і без жертв. Так вбивають кухаря Ферміна, а дівчина ЕЛЬСЕН гине через те, що її заразили вірусом. Протягом усіх семи сезонів гинуть багато з героїв серіалу, що дає йому якийсь присмак трагічності і підтримує містичний початок.

Щоб переконатися, чим закінчився серіал Чорна лагуна, краще переглянути всі серії самостійно. Їх ви зможете знайти тут.

Подивіться цей серіал, який нікого ще не залишив байдужим!


» » Чим закінчилася «чорна лагуна»?