На що краще ловити карася?

Фото - На що краще ловити карася?
Дивіться відео

На що краще ловити карася?

Ловля карася вважається серед завзятих рибалок не надто престижним заняттям. Просто риба ця водиться практично у всіх прісноводних водоймах, а особливої вправності для її лову не потрібно. Однак для починаючих рибалок карась - самий підходящий трофей. Важливо тільки знати, на що краще ловити карася. А якщо будете знати, то успішна рибалка вам майже гарантована.

Снасті

Найкраще для лову карася використовувати звичайну поплавкову вудку. Карась клює не різко. Він повільно і акуратно захоплює наживку і починає тягнути її в сторону. Тому легка поплавочная вудка - сама відповідна снасть для лову карася.


Водиться карась і на мілководді, і на глибині. Найчастіше вибирає місця, зарослі очеретом або водоростями. З цієї ж причини вам буде простіше ловити карася на поплавкову вудку з розсувним вудилищем.

Найпопулярніша снасть, яку вам порадять в магазині, - матчеве і махове і вудилище. Також карася ловлять на фідер пікер і на соску - саморобну годівницю із захованими в приманці гачками.

Гачки для лову карася вибирають залежно від приманки. Однак основна вимога до них - невеликий розмір, гостре жало і довгу цівку.

Наживка і насадка

Вважається, що карась настільки невибагливий і ненажерливий, що клює абсолютно на все! Почасти це вірно. І все ж існують так звані карасячі приманки - те, що ця риба «воліє». На що ловиться карась?

Отже, якщо ви збираєтеся ловити на живу приманку, то накопайте звичайних дощових черв'яків або ж візьміть з собою опариша або мотиля. Сама «солодка» для карася приманка - гнойовий черв'як, який володіє специфічним запахом і міцно тримається на гачку.

Рослинна приманка для карася - це запарених або зварена перлова крупа і звичайний хліб. Охоче клює карась і на кукурудзяні зерна (навіть консервовані).

Ще одна традиційна приманка для карася - тісто, виготовлене з манки, кукурудзяної, горохової або пшеничної крупи. Ефективність цієї приманки можна підвищити, додавши в неї макуху (жмих від соняшникового насіння).

Ще більше корисної інформації ви знайдете в статтях:


» » На що краще ловити карася?