Як зшити циганську спідницю?

Фото - Як зшити циганську спідницю?

Костюм циганки є дуже популярним і самим барвистим на будь-якому карнавалі. Існує кілька приголомшливих циганських образів, які блискуче підійдуть до будь костюмований заходу. Придбавши такий костюм, ви, безумовно, не прогадаєте і зможете використовувати його не одноразово. Мало того, циганська спідниця може стати в нагоді і в житті. Вона урізноманітнює гардероб будь-якої модниці, зрадить йому яскравість і не тривіальність, підійде для літніх прогулянок і допоможе виробити екстравагантне враження. Але замість того щоб купувати, набагато приємніше буде зшита циганська спідниця своїми руками. Напередодні свята ця підготовка неодмінно принесе вам відчуття передчуття і передсвятковий настрій, ну і, звичайно, почуття задоволення результатом.
Підготовчий етап

Як зшити циганську спідницю? Насправді, це досить просто і не вимагає особливих нестандартних матеріалів і засобів. Найголовнішим у даному питанні буде вибір тканини, вона повинна бути неодмінно яскравою, кольоровий, достатньо щільною і легко драпіруватися. Після вибору тканини, необхідна буде форма циганської спідниці. Можна взяти готову, вона схожа на викрійку для спідниці-сонця або зробити самій. Основний елемент викрійки велике коло з малим в центрі і пояс. Для її створення знадобиться калька, тканина, ножиці, крейда, метр, олівець, циркуль. Необхідно зняти розміри: для внутрішнього кола - заміряємо стегна і додаємо п'ять сантиметрів, для радіуса великого кола визначаємося з довгої спідниці. Не забувайте залишати припуски на шви близько одного - півтора сантиметрів. Викрійка повинна являти собою півколо, з двох таких елементів і шиється циганська спідниця. Кальку необхідно згорнути на дві половини і намітити лінії пошиття, після вирізання деталі і її розвороту повинен вийти півколо.

Пошиття спідниці


Безпосередньо пошиття циганської спідниці варто почати з вирізання з тканини деталей за допомогою отриманої викрійки. Перед тим як приступити до зшивання деталей, рекомендують випрати та випрасувати тканину. Далі беруться два отриманих півкола, складаються лицьовою стороною один до одного, сточуються і зшиваються бічні краї. Потім потрібно обмітати їх за допомогою рядка «зигзаг». Деталі оборки також складаються лицьовою стороною і сточуються, краї теж варто обробити «зигзагом». Далі оборка наметивается по низу спідниці, і пришивається до її подолу. Шви потрібно обмітати і запрасувати до низу. Після здійснюється підгин спідниці. Тепер до спідниці необхідно пришити пояс. До нього обов'язково додають флізелін, короткі зрізи сточуються. Далі пояс складається навпіл уздовж, загладжується з припущеннями всередину. Отримана деталь пришивається до спідниці, залишивши маленьку ділянку шову не Стачать, в нього необхідно протягнути широку гумку або еластичну стрічку. Шов зашивається до кінця. Циганська спідниця повністю готова.


» » Як зшити циганську спідницю?