Як створити картину?

Фото - Як створити картину?

Дивіться відео

Як створити картину?

У майнкрафт гравець не тільки видобуває корисні ресурси, він ще й займається іншими справами. Коли йому вдалося облаштуватися і розжитися ресурсами, він напевно захоче прикрасити своє житло. У цьому випадку можна використовувати багато аксесуарів. Нижче буде описано, як створити картину.

Як зробити картину в майнкрафт?

Картини в Minecraft є зменшеними копіями справжніх картин знаменитого художника Крістофера Зетерстренда. Творці стиснули їх, в результаті вони підходять під стиль гри. Для створення картини потрібні наступні предмети:

  • 8 палиць (робляться з дощок);
  • шерсть (вона состригается з овець ножицями).

Розташуйте вищеназвані предмети на верстаті, так, щоб у центрі виявилася шерсть, а решта осередки були заповнені палицями. Через кілька секунд у вас в руках опиниться картина. Її потрібно помістити на стіну, щоб з'явилося зображення. Воно вибирається автоматично.

Якщо вам не сподобається композиція, зображена на картині, її можна змінити. Для цього потрібно буде зняти і знову повісити картину на стіну. Робити це можна до знаходження оптимального зображення. Всього їх в майнкрафт 24.

Важливо знати, що за картиною можна заховати двері або схованку з цінними ресурсами. Головне, не забути, під якою картиною знаходиться ваш запас предметів. Вдалого крафта!

Більше рецептів крафта різних предметів ви можете знайти в нашому розділі Майнкрафт.


» » Як створити картину?