Як зібрати куля?

Фото - Як зібрати куля?
Дивіться відео

Як зібрати куля?

Якщо ви любите головоломки різного роду, то вас має зацікавити інформація, як зібрати куля з головоломки "змійка Рубика». Зібрати куля зовсім не складно, найголовніше - знати кілька маленьких секретів, які ми розкриємо в даній статті. Головне - бути уважними і не пропускати жодного кроку.

Збираємо куля


Існують різні способи, за допомогою яких можна зібрати кулю.

Спосіб 1 - з голови

Якщо ви хочете зібрати кулю, то побудова можна почати з голови змії і поступово переміщатися до хвоста.

  1. Беремо звичайну змійку і робимо з неї рівну пряму лінію. Для цього візьміть крайній трикутник в руку і всі наступні елементи провертайте на 90 градусів один раз. Під час збору прямий повертають тільки хвіст, голова змійки при цьому залишається в руці нерухомо.
  2. Приступаємо до складання кулі. Подетальная схема така: 1 і 2 деталі повертаємо наліво-3 - направо-4 - наліво-5, 6 - направо-7 - наліво-8 - направо-9, 10 - наліво-11 - направо-12 - наліво-13, 14 - направо-15 - наліво-16 - направо-17, 18 - наліво-19 - направо-20 - наліво-21, 22 - знову направо-22 - наліво. З опису видно, що відбувається чергування. Якщо перші дві деталі повертаємо в ліву сторону, то наступну в праву або ж навпаки.

Спосіб 2 - з середини

В даному випадку починати побудову змійки будемо ні з голови, а з середини змійки. Варто відзначити, що даний спосіб легше, ніж попередній, оскільки тут повертаються дві половини.

  1. Робимо рівну пряму лінію. Порядок дій такий же, як і в першому способі.
  2. Потім складаємо змійку навпіл і починаємо повертати елементи в тій же послідовності, що і в першому випадку, тільки тут уже будуть цифри не до 22, а до 10. Попарно складаємо спочатку два рази вліво, потім вправо і вліво, знову два рази вправо і так , поки не дійдете до кінця однієї половини.
  3. Друга половина складається дзеркально: починаємо з поворотів вправо.

Якщо у вас не вийшло зібрати куля з головоломки "змійка Рубика», то необхідно перевірити ще раз, щодо якої деталі ви робили повороти: орієнтиром завжди повинна бути остання повернена деталь. Пам'ятайте, найголовніше - чергування поворотів: два рази в одну строну, потім в різні і знову в ту сторону, з якої починали. Якщо ви зможете запам'ятати це чергування, то в будь-який момент без схеми зумієте зібрати куля з простої змійки.

Якщо ви хочете навчитися збирати головоломку-змійку або інші фігури на її основі, читайте про це в статті Головоломка-змійка: як збирати.

А навчитися збирати знамениту головоломку вам допоможе стаття Як швидко зібрати кубик Рубіка.


» » Як зібрати куля?