Як зібрати конструктор?

Фото - Як зібрати конструктор?
Дивіться відео

Як зібрати конструктор?

Будь конструктор складається з так званих «цеглинок» - блоків, завдяки яким можна будувати бажані об'єкти. Деталі бувають різного розміру, кольору, форми. Принцип роботи з конструктором - з'єднання наявних деталей один з одним. Якщо це конструктор «Лего», то в будь-якому його наборі йдуть ще й додаткові елементи, які допомагають будувати більш детальні і реалістичні об'єкти. Про особливості збірки «Лего» ви зможете прочитати в нашій статті Як збирати конструктор Лего.

Максимально просто спорудити будинок, вежу і просту машинку. Розглянемо, як це зробити.

Як зібрати конструктор, щоб вийшов будинок


Отже, найпростіше будова, яка може вийти з конструктора (такого, як «Лего») - це будинок. Для цього підійдуть звичайні деталі. На самому початку треба продумати розмір бажаного об'єкта. Далі закладається перший куля так званого фундаменту - один шар кубиків конструктора. Далі ж просто треба зводити стіни вгору так, щоб конструкція не розпадалася. Для цього кутові кубики повинні «знаходити» один на одного. Також треба не забути залишити місця під вікно і двері. Якщо спеціальних деталей для цього немає, потрібно просто залишити вільні порожнини. Зробити дах можна двома способами:

 1. Вона може бути рівною. Для цього треба всього лише взяти довгі плоскі деталі і накрити ними готову будівлю.
 2. Якщо ж хочеться, щоб дах виглядала більш звично, для цього можна використовувати спеціальні деталі (вони повинні бути в комплекті). В іншому випадку, кубики просто треба буде складати так, щоб кріпилася тільки одна смуга деталі (для цього знадобиться досить багато гральних елементів). Вийти повинно два однакових косих будови, які зверху треба просто скріпити кубиками.

За таким же принципом можна зробити гараж для машин (навіть дворівневий), хлів для тварин та інші необхідні для гри споруди.

Вежа

Наступна порада, як зібрати конструктор. Якщо хочеться зробити просту легку споруду разом з маленькою дитиною, можна спорудити вежу. Для цього треба зробити основу, т. Е. Прокласти першу кулю кубиків. Наступний крок: треба визначитися, як же виглядатиме сама вежа.

 1. Якщо вежа буде багаторівневою, для цього треба приблизно п'ять рядів Фото - конструкторкубиків прокладати один в один. Наступний шар повинен бути трохи вже, т. Е. Кубики треба кріпити тільки по одній смузі деталі. І знову ж прокласти кілька рядів. І так далі.
 2. Найпростіший варіант - просто накладати кубики один на один до бажаної висоти будови. Однак у такому випадку для різноманітності можна зробити невеликі башточки по краях будівлі. Для цього всього лише кілька разів треба деталям «вийти» у бік із загальної конструкції. Якщо є маленькі іграшки, туди можна поставити сторожа.

Верх будівлі можна зробити або просто плоским, ніяк його НЕ прикрашаючи, або ж спорудити на самому верху кілька маленьких башточок. Так вийде самий справжній середньовічний замок.

Машинка

Для того щоб побудувати машинку треба, щоб в комплекті були хоча б такі деталі, як колеса. В іншому випадку машинка просто не буде рухатися, а це зовсім нецікаво. Алгоритм дій:

 1. Треба взяти основу, яка буде служити днищем авто, і розрахувати, де саме розміщуватимуться колеса. Далі колеса треба прикріпити (швидше Фото - конструкторвсе, прикріпиться вісь, на якій тримаються два колеса).
 2. Робиться надбудова. Найпростіший варіант - створити один ряд по колу основи.
 3. Далі там, де буде передня частина машини, кілька шарів зробити ялинкою (т. Е. Кріпити кубики тільки по одному ряду). Бока і задня частина авто йдуть в рівень з основою.
 4. Якщо є спеціальні деталі, попутно можна буде вставити дверцята для водія. Зверху треба поставити вітрове скло.
 5. Якщо є спеціальні деталі, треба буде зробити фари для авто, бампер.

При бажанні в готову іграшку можна посадити водія.

Інші об'єкти

Якщо є конструктор «Лего», з нього можна зробити безліч цікавих об'єктів. Це можуть бути:

 • найрізноманітніші транспортні засоби: літаки, кораблі, машини;
 • побудови: не тільки будинки і вежі, а й ферми, ангари, магазини, багатоповерхівки;
 • серії: наприклад, багаторівнева парковка і поруч гоночна траса;
 • якщо це «стіна Лего», то можна створювати самі різні картини: природа, тварини, люди, мрії і т. д.

» » Як зібрати конструктор?