Як завантажити моди на майнкрафт?

Фото - Як завантажити моди на майнкрафт?
Дивіться відео

Як завантажити моди на майнкрафт?

Модифікація - це перетворення, удосконалення, коригування, видозміна чого-небудь з придбанням нових властивостей. У майнкрафт моди служать для внесення змін до дефолтний контент. До нещастя, на даний момент у гри немає офіційної підтримки модифікацій. І тому особливо просунуті користувачі створили спеціальні програми (такі як ModLoader і Forge) для завантаження і оптимізації роботи модів.

Види модов

Зважаючи величезної популярності гри існує безліч модифікацій для майнкрафт. Ми розберемо ті з них, які знаходяться в процесі активної розробки і постійних оновлень.

Завдяки TooManyItems гравець отримує можливість видавати себе будь-який з наявних в грі предметів, як то: блоки, рослини, механізми і навіть Спаун-яйця мобів і сільських жителів. А також змінювати ігровий режим і час доби.

IndustrialCraft2 - одна з найпопулярніших модифікацій, що додає в гру масу нових предметів, блоків, інструментів і пристроїв.

Чималим успіхом користується і Backpacks, завдяки якому у грі з'являється крафт рюкзаків, істотно полегшують проблему недостатньої кількості осередків в інвентарі.

Існують навіть моди, що додають у гру цілі вимірювання. Одним з них є Twilight Forest. У новій локації - сутінковому лісі - мешкає багато додаткових мобів і є можливість добути деякі предмети з цікавими властивостями, відсутніми в стандартній збірці. Хоча, відверто кажучи, більшість гравців користується порталом в Смерковий ліс для видобутку деревини, якої там більш ніж достатньо.

Для любителів побродити по карті, милуючись краєвидами, був випущений мод Biomes O 'Plenty. Він додає порядку вісімдесяти (!) Різноманітних биомов, в яких знайдуться нові моби, дерева та квіти. У грі з'явиться шість додаткових видів дорогоцінних каменів, також нова броня, інструменти та додаткова локація.

Встановивши RailCraft, гравець насолодиться поліпшеною системою залізниці та новими різновидами руд, матеріалів, інструментів і споруд.

CraftGuide дає можливість отримати книгу з усіма рецептами крафта в грі. Вельми корисне придбання.

Шанувальники «войнушек» напевно порадіють модифікації WarStuff. З нею у них нарешті з'явиться можливість побути бравими вояками не тільки в душі, а й з вигляду.


Щоб не витрачати багато часу на пошук і установку кожної окремої модифікації, можна скористатися різними пакетами модів. Існують збірки для гри по мережі або виключно ліцензійної версії гри.

Де і як скачати моди на майнкрафт

Завжди потрібна задаватися питанням, де скачати моди на майнкрафт, адже оскільки модифікації мають можливість запустити будь-яку програму, вони можуть встановити на ПК шкідливе програмне забезпечення, тим самим завдавши збитків електронних рахунків або роботі комп'ютера.

Щоб сторонні програми не завдали непоправної шкоди вашому добробуту, встановлюйте моди з перевірених або офіційних джерел, наприклад, з сайту Minecraftforum.

Установка модифікацій

Перш ніж встановити вподобаний мод, варто упевнитися в наявності MinecraftForge і ModLoader. Ці програми потрібні для коректної роботи більшості модифікацій.

За способом установки моди поділяються на два типи:

  • Ті, які встановлюються за допомогою копіювання в папку Mods.
  • Ті, які для своєї установки вимагають внести зміни у файл minecraft.jar.

Для здійснення установки мода з другої категорії потрібно відкрити minecraft.jar за допомогою будь-якого архіватора, видалити папку META-INF і скопіювати файли мода в minecraft.jar.

При наявності MinecraftForge досить перенести файли модифікації в папку 1.6.2-Forge9.10.0.804. Про встановлення даного мода можна дізнатися зі статті Як встановити Minecraft Forge.

Додаткову інформацію про встановлення модів читайте в статті Як встановити моди для Minecraft.

Проблеми сумісності

Не варто забувати, що деякі моди не сумісні один з одним і їх одночасна установка може привести до плачевних наслідків: гра буде вилітати з чорним екраном, можуть некоректно відображатися тіні. Існує навіть варіант незворотного "обвалення" майнкрафт.

Ось список деяких несумісних модов:

  • Minerals + FossilsByHogofwar
  • FancyPack + Xie's Farming Mod
  • MrMBetterLite + FancyPack
  • FossilsByHogofwar + Xie's Farming Mod

Для того щоб не відчувати труднощів в непередбаченій ситуації, спровокованої несумісністю модів, варто встановити ID Resolver і MCPatcher HD Fix. Перша програма вирішує конфлікти ID, а друга повідомляє про несумісність модифікацій до їх установки і дозволяє робити резервні копії гри.

Відповіді на найрізноманітніші питання, пов'язані з грою майнкрафт (наприклад, як є в майнкрафт), Ви зможете знайти в загальному розділі Minecraft.


» » Як завантажити моди на майнкрафт?