Як зробити дівчину в майнкрафт?

Фото - Як зробити дівчину в майнкрафт?
Дивіться відео

Як зробити дівчину в майнкрафт?

Якщо ви хочете змінити свого героя-чоловіка на жінку, то зробити це цілком реально. Також, щоб ваш герой не нудьгував на самоті, можна виготовити йому красиву подружку. Про те, як зробити дівчину в майнкрафт, піде мова в нашій статті.

Створення дівчата

Дівчину в грі майнкрафт можна зробити декількома способами, які описані нижче.

Малюнок

Якщо ви замислюєтеся над тим, як зробити дівчину зі свого персонажа, то найлегший варіант - намалювати її. Для цього можна скористатися сайтом-редактором персонажів minecraft.novaskin.me. Тут по клітинках можна створити свого персонажа яким завгодно: ви обираєте кольору шкіри і одягу, довжину волосся і вираз обличчя. Те, якою буде ваша дівчина, залежить тільки від вас і вашої фантазії.


Варто відзначити, що в редакторі можна створити не тільки дівчину, але й одяг, взуття, зачіску і макіяж.

Мод

У грі є спеціальний мод, за допомогою якого можна створити дівчину своєї мрії. Мод називається «Дівчина» і завантажити його можна з сайту minecraftmonster.ru. Далі необхідно його встановити в майнкрафт.

Варто відзначити, що дівчина розмовляє російською мовою і звуть її Аня. Для того щоб вона з'явилася, необхідно використовувати пекельний камінь і запальничку. Технологія появи нового персонажа така: ставите пекельний камінь, а зверху на нього кладете запальничку, і через якийсь час з'явиться дівчина. Тепер вона зможе вам допомагати, або ви будете просто проводити весь вільний час з нею.

Дівчина-друг

Якщо поблизу живе симпатична дівчина, то можна зробити її своїм другом. Для цього необхідно познайомитися з нею, подарувати їй оригінальний подарунок. Також намагайтеся стежити за нею і бувати в тих місцях, де вона з'являється. Робіть компліменти і прославляйте її. З часом вона звикне до вас, і ви станете її другом.

Якщо вам необхідно зробити жителів у майнкрафт, читайте про це в статті Як зробити жителів у майнкрафт.

Створення голови описано в статті Як зробити голову в майнкрафт.

Гравцям можна міняти і одяг. Про Крафт одягу можна дізнатися зі статті Як зробити одяг в майнкрафт.


» » Як зробити дівчину в майнкрафт?