Як зробити генератор кругляка?

Фото - Як зробити генератор кругляка?

Багато любителів гри Minecraft хоч раз, але замислювалися про те, як створити що-небудь нескінченне, щоб воно з'являлося заново після його руйнування. У даній статті поговоримо про те, як зробити генератор кругляка в майнкрафт. Це, звичайно, не алмазний генератор, але булижник є незамінним ресурсом в грі, тому нескінченні запаси даного матеріалу нікому не будуть зайвими.
Схема генератора кругляка

Для початку необхідно побудувати у воді невелика споруда. По виду воно нагадує своєрідну сходи в воді. Призначення даної сходи полягає в тому, що по ній буде стікати лава у воду, утворюючи нові булижники. Сходи повинна мати такі розміри: три блоки у висоту, три блоки в довжину і три блоки в ширину. Після того як такі сходи буде готова, потрібно спорудити аналогічну будову навпроти. Ті, хто хоч трохи знайомий з фізикою гри, вже зрозуміли, як в Minecraft зробити генератор кругляка, а іншим пояснимо. Як тільки будуть побудовані дві такі сходи, можна буде сміливо виливати лаву в одну з них, щоб та стікала у воду, утворюючи нові і нові булижники.

Альтернативний спосіб

Якщо вищеописаний метод, як зробити генератор кругляка в майнкрафт, не підійшов, то можна спробувати ще один спосіб для створення подібної конструкції. Для того щоб бачити сам процес генерації кругляків, найкраще використовувати скляні блоки. Також знадобляться блок води і блок лави. Спочатку будуємо конструкцію зі скляних блоків заввишки в два блоки. Вся споруда за своєю формою нагадує цифру 8.

Як зробити таку конструкцію? На відстані трьох блоків один від одного ставимо скляні стовпи. Впритул поруч з кожним з отриманих стовпів створюємо на відстані одного блоку один від одного ще по стовпу праворуч і ліворуч. Між цими спорудами повинно залишитися простір у формі хреста розміром 3х3 блоку. Зверху в центральній частині встановлюємо ще один блок, а в отримані отвори вливаємо спочатку лаву, а потім воду. Таким чином, коли вода буде стікати вниз, вона з'єднається зі стікає вниз лавою, що дозволить створити один блок кругляка в нижній центральній частині конструкції. Після того як блок буде зруйнований, з'явиться новий. Взагалі, існує маса способів, як зробити автоматичний генератор кругляка в грі. Для цього необхідно застосувати фантазію і знання фізики гри. Використовуючи взаємодія води і лави, можна створити зручний механізм генерації цінного ресурсу для будівництва.


» » Як зробити генератор кругляка?