Як зв'язати пов'язку?

Фото - Як зв'язати пов'язку?

Пов'язка на голову - це одночасно дуже зручний і модний аксесуар. Сучасні пов'язки, повторюючи форму голови, не вимагають зав'язування. По суті, пов'язка - це замкнуте кільце, надягають на голову без всяких проблем і не викликає складнощів при носінні. У статті ми розповімо вам, як зв'язати пов'язку гачком і спицями. А почнемо з однієї класичної моделі, яку можна пов'язати абсолютно будь-якого розміру за вашим бажанням.
Як зв'язати гачком пов'язку

Спосіб це дуже простий, тому підійде і тим, хто тільки освоює в'язання. Для роботи нам знадобиться 2 мм гачок, близько 10 г пряжі і капелюшна гумка (розмір підбирається по колу голови). Перший ряд обв'язуємо стовпчиками без накиду. Обв'язувати потрібно заздалегідь підготовлену гумку необхідного розміру. В кінці ряду зробіть з'єднувальний стовпчик. Другий ряд починайте в'язати так: спочатку стовпчик без накиду, потім в 4-у петлю пров'яжіть п'ять стовпчиків з накидом, а між ними залиште по одній повітряної петлі. Далі в четверту петлю в'яжіть один стовпчик без накиду і повторюйте це до кінця ряду, а в кінці, як завжди, зробіть з'єднувальний стовпчик. Тепер приступаємо до 3-го ряду. Приєднаєте робочу нитку до 2-ї стороні пов'язки і обв'яжіть гумку стовпчиками (знову без накиду), при цьому втикайте гачок між стовпчиків попереднього ряду, з іншого боку пов'язки. В кінці ряду традиційно зробіть з'єднувальний стовпчик. Ну а 4-й ряд в'яжіть точно так само, як і 2-й. Як бачите, в цьому способі немає нічого складного. А щоб ви краще уявляли, як в'яжеться подібна пов'язка гачком, схема з в'язання вам допоможе, причому з умовними позначеннями дій, які ми описували в інструкції:


Фото - Схема в'язання гачком пов'язки на голову

Як зв'язати пов'язку на голову спицями

На спиці потрібно набрати від 100 до 120 петель (виходячи з кола голови). Перший ряд пров'язуємо всі петлі повністю будь-яким обраним візерунком, а першу і останню петлі зробіть кромок. У другому ряду 1-а петля - кромочная, а далі в'яжіть узором, ну, а останні дві петлі потрібно залишити ні провязав і провернути потім роботу. У третьому ряду зніміть першу петлю як кромочную і далі в'яжіть узором, а дві останні петлі потрібно так само, як і в попередньому ряду, залишити ні провязав. Крім того, відзначте третій петлю від кромочної шпилькою або кольоровою ниткою. 4 ряд почніть з кромочної петлі, а потім пров'язуйте всі петлі до позначки і точно так само, як і в попередньому ряду, відзначте третій петлю від кромочної. У 5 ряду знову перша петля - кромочная з тією ж самою відміткою. Так потрібно зробити ще 12-15 рядів (кількість підберіть індивідуально). Новий ряд почніть знову з кромочної петлі і потім пров'язуйте всі петлі до останньої мітки, після чого поверніть роботу. У наступному ряду (знову з першої кромочной петлею) після відмітки потрібно провязать ще 4 петлі, а позначку перемістити на останню петлю з провязани. Ряд потрібно повторювати до тих пір, поки не залишиться по 2 непровязанной петлі з краю відміток. У наступному ряду з кромочної першою петлею пров'язуємо всі петлі повністю, включаючи і 2 крайні, після зробленої відмітки. Так само чинимо і з останнім поруч. Після цього заберіть всі позначки і закрийте петлі. Потім пришийте гудзик і прикрасьте готову пов'язку, якщо є бажання. Для прикраси підійдуть в'язані квіти, помпони, стрічки та і т.д.


» » Як зв'язати пов'язку?