Як розбити фільм?

Фото - Як розбити фільм?

Іноді виникає не просте бажання, а справжня необхідність, розділити відеоролик або фільм на кілька однакових частин. "Для чого це потрібно?", - Запитає чоловік. А для того, щоб записати фільм на диск, якщо він має розмір набагато більший, ніж на диск може поміститися. Також така необхідність може виникнути, якщо людина бажає відправити фільм іншому користувачеві мережі поштою. Найчастіше поштові програми не можуть обробити файли великих розмірів, тому і потрібно розділити на частини. Розглянемо, як розбити фільм.

Розбиваємо файл на частини

Способів зробити це, насправді, дуже багато. Але, як розбити фільм на частини, щоб якість при цьому не загубилося, щоб відео залишилося в тому ж форматі, що й було до початку процесу. Виявляється, є спеціальні комп'ютерні програми, які для цього призначені. Найпростіше це зробити програмою Movie Maker, яка працює з усіма операційними системами, при цьому швидкість обробки інформації набагато вище, ніж у інших аналогічних програм. Просто вибираємо бажаний фрагмент і натискаємо на пункт меню "Обрізати". Потім, зберігаєте файл у потрібній папці. За допомогою цієї програми, ви легко розіб'єте фільм на частини.

Також, людина може скористатися на вибір такими програмами: Boilsoft Video Splitter, VirtualDub, а також Aurora Media WorkShop. Можливо, для когось використання цих програм стане більш простим і приємним заняттям, все залежить від кожної людини. Тепер ви знаєте, як розбити фільм на частини і зможете поділитися своїми знаннями з іншими людьми.


» » Як розбити фільм?