Як пройти скарби піратів?

Фото - Як пройти скарби піратів?

«Скарби піратів» - це гра, яка за короткий час придбала величезну популярність в соціальних мережах. Її суть полягає в тому, щоб за певну кількість часу правильно розставити в ряди або стовпці камені однакового кольору. Після цього однакові камені зникнуть, а ті, що знаходилися зверху, пересунутися вниз. Однакових каменів повинно бути як мінімум три, і для того, щоб вони зникли, їм обов'язково потрібно стояти поруч. При цьому в ходах ви обмежені. Не впораєтеся із завданням - даний етап доведеться повторити. Кожен рівень складається з декількох етапів, після їх проходження на наступному рівні завдання ускладнюється. Наприклад, потрібно змістити бочку в самий низ ігрового поля, зібрати черепа, розбити крижані кубики і так далі.
Помічники в грі

Проходити рівні в грі допомагають спеціальні бонуси. Наприклад, це кристалічна зірка. Зібравши п'ять каменів одного кольору в один ряд, ви отримуєте переливається зірку. Поміняйте її з найближчим каменем будь-якого кольору, і вона знищить всі камені такого ж кольору на всьому полі.

Ще один хороший помічник у грі - це камінь-блискавка. Ви можете отримати його, якщо зберете чотири однакових за кольором каменю, які випалюють стовпці або ряди.

За золоті монети ви можете купити ще кілька цікавих бонусів - молоток, вихор і блискавку. Молоток коштує п'ятсот монет, їм можна розбити будь-який камінь. Вихор обійдеться вам в чотириста золотих, його функція - перемішати всі камені. Він знадобиться вам в тому випадку, коли хороших ходів залишається мало, а завдання етапу виконати ви не встигаєте. Варто відзначити, що якщо ходів не залишилося взагалі, то перемішування відбудеться автоматично і безкоштовно. Найдорожчий бонус - це блискавка. За п'ятсот монет можна зруйнувати будь стовпець. Втім, таку ж функцію має камінь-блискавка, яку легко можна зібрати самостійно.


Протягом всієї гри періодично вам відкриватимуться скрині із золотом чи корисним інвентарем.

Секрети успішного проходження

Щоб грати в цю гру, потрібно мати акаунти в соціальних мережах «Вконтакте» або «Однокласники», також бажано складатися в групах «Скарби піратів». У них, до речі, є підказки, які допомагають проходити рівні. Офіційна група гри «Вконтакте» знаходиться тут - vk.com/piratetreasures. До групи гри в «Однокласники» можна перейти ось за цим посиланням - odnoklassniki.ru/piratetreasures.

Як пройти «Скарби піратів»? Проходження кожного рівня також можна подивитися на цьому каналі.

Ви можете запитати, а скільки рівнів в цій захоплюючій грі? Як зазначено в офіційній групі гри в контакті, останнім на сьогоднішній день рівнем вважається 1040. Але гра постійно розвивається, а це означає, що розробники обов'язково придумають нові захоплюючі етапи.


» » Як пройти скарби піратів?