Як пройти в клуб?

Фото - Як пройти в клуб?

Вечірки у нічних клубах користуються успіхом у молодих людей. Але для того, щоб у вас пройшов відмінно вечір, в першу чергу вам потрібно знати, як пройти в клуб.
Хто вас тут зустріне

І з самого початку при вході вас зустрінуть люди, які фільтрують заходять в клуб. В їх завдання входить провести огляд осіб, які бажають пройти на дискотеку. Вони повинні відсіяти тих, які своїм виглядом показують, що атмосфера свята може бути зіпсована. Закладу намагаються не втратити свій статус. Тому, вхід в нічні клуби строго контролюється його адміністрацією.

Збираючись на вечірку, в першу чергу не беріть з собою великої сумки. Дівчина повинна мати з собою невелику сумочку або сумку-клатч. Велика сумка буде не практичною для вас, поганий тон - складати сумки в центр і танцювати навколо них. А дівчина, проходячи на вході фейс-контроль, відповідатиме на зайві запитання. Чоловікам на вечірку досить взято тільки гаманець.

Люди, які стоять на вході, мають вже хороше чуття і за кілька секунд можуть визначити, проходите ви за стандартами чи ні. Не ризикуйте нарядами, які дуже екстравагантні. Будьте ошатними і стильними.

Дрес-код для дівчат

Дівчата мають можливість вибрати собі на вечірку спідницю, джинси або штани. Гарне плаття теж буде до речі. Одяг повинен бути на вас зі смаком, тоді вас пустять до зали. Рваних джинсів, відвислих колін в брюках, тим більше брудного взуття у вас бути не повинно. Лиск і сексуальність - повинні домінувати у вашому стилі одягу. Не приходьте в клуб в офісному одязі. Окуляри, пояси і великі сережки вітаються на вечірці. Із взуття на першому місці шпилька. Залиште свою спортивну взуття для занять спортом. І звичайно, як підсумок - стильна зачіска, що не розпатлана, акуратна. Яскравий і помітний макіяж підійде для вечора, але він не повинен бути отпугивающим.

Яким повинен бути чоловік


Чоловік у клубі теж повинен відповідати дрес-коду. Дорогі костюми, джинси, звичайно, поглаженное будуть вам пропуском в дверях. Але, рівень клубу теж грає роль. І є такі, що вітають великі ремені і приспущені джинси.

Найбільше в клубі вітаються пари: дівчина і хлопець. Якщо дама чарівна, то вона може «допомогти» пройти практично будь-якому хлопцю. «Будь», не означає, що він може бути неохайним і не стильним. Компанії, в якій тільки кілька хлопців доведеться попотіти, таких пускати не люблять. Якщо розбитися на кілька людей, то піти буде легше.

При вході будьте впевненими в собі і ввічливими. Посмішка на обличчі, без агресії - і ви в залі. Йдучи додому, прощайтеся, покажіть свою культуру.

Чи не скандальте і не принижуйтеся, якщо вас не пустили. Пам'ятайте, що ви особистість і поважайте себе, адже є можливість привести себе в порядок.


» » Як пройти в клуб?