Як намалювати тата?

Фото - Як намалювати тата?

Щоб дитині привітати тата з яким-небудь святом, будь то день народження або 23 лютого, не потрібно придумувати щось надзвичайне. Як кажуть, найкращий подарунок це той, який зроблений вашими власними руками. Тому буде дуже здорово, якщо дитина самостійно намалює портрет і подарує його своєму батькові. Такий подарунок неодмінно оцінить будь-який батько. Він буде особливо дорогий, тому що в ці малюнки діти вкладають всю свою душу і любов до батька. Для них це дуже важливо. Але як малювати тата, щоб він потім зміг впізнати себе на малюнку? З цієї статті ви дізнаєтеся, як намалювати тата поетапно, починаючи від вибору фарби, закінчуючи прорисовкой всіляких деталей.

Зазвичай діти малюють тата з великим задоволенням, але перш ніж приступати до створення портрета, потрібно згадати, чим таким особливим ваш тато відрізняється - яка в нього форма голови і носа, який колір волосся і очей та інше. Все це дуже важливо, адже на портреті повинен вийти саме ваш тато, а не чийсь ще.
Малюємо папу поетапно

  • Перше. Разом з дитиною потрібно вибрати фарби для малювання особи. Для цього змішайте кілька кольорів - білила, охру, додайте трохи червоної фарби. Тепер намалюйте в центрі обличчя овал.
  • Друге. Цієї ж самої фарбою намалюйте вуха і шию. Щоб намалювати светр або татову футболку, виберіть який-небудь яскравий колір на ваш смак.
  • Третє. Щоб отримати трохи темніший відтінок шкіри, змішайте фарби. Намітьте місця для тіні в області носа, а також шиї і надбрівних дуг. Прорисуйте тіні у вухах.
  • Четверте. Підберіть колір, який буде близький до кольору волосся вашого батька, намалюйте зачіску і брови.
  • П'ятий етап. Білки очей створіть за допомогою білил. Намалюйте зіниці і губи.
  • Шостий етап. Прорисуйте деталі вії і візерунок на одязі.

Тепер ви знаєте, як намалювати тата - це дуже просто насправді! Не складніше, ніж малювати маму, бабусю, дідуся, або когось ще з ваших родичів. Так що беріть альбом, фарбу, і приступайте до малювання! Після того, як портрет вашого тата буде готовий, можна сміливо презентувати його. І не сумнівайтеся, такий цінний подарунок татові сподобається неодмінно! 


» » Як намалювати тата?