Як намалювати ведмедика тедді?

Фото - Як намалювати ведмедика Тедді?




Дивіться відео

Як намалювати ведмедика Тедді?

Початківці художники часто задаються питанням про те, як зобразити на папері той чи інший казковий персонаж. Якщо Ви хочете дізнатися, як намалювати ведмедика Тедді, то ми Вам допоможемо.

Для юних художників намалювати ведмедика Тедді олівцем буде простіше, ніж іншими засобами. Дуже просто намалювати ведмедика Тедді поетапно. Розглянемо ж головні моменти його зображення.

Начерки малюнка

Перш за все, намалюйте на папері два кола - один поменше (це буде голова) та один побільше (це буде тіло). Вони повинні перетинатися так, щоб голова була на тілі. Проведіть легку вертикальну лінію, що розділяє два кола посередині. Потім до нижнього колі потрібно домалювати дві лапи - по ліву і праву сторону від центру великого кола.

Малюємо голову ведмедики Тедді

Голова ведмедика - це верхній круг. Проведіть невелику горизонтальну лінію посередині кола. Нижче її, приблизно на відстані 1/8 кола, ще одну лінію. Це будуть кордони для очей, які малюємо у вигляді чорних довгих овалів, що не далеко один від одного.

Мордочка ведмедики малюється у вигляді неправильного овалу витягнутого по горизонталі і розташованого в нижній частині голови, трохи виходячи за її межі. У верхній частині мордочки намалюйте такий же овал тільки дещо менше - це буде ніс.

Розташуйте вуха ведмедики з двох сторін від вертикальної лінії центру голови, з'єднуючи їх з лінією кола. Приблизно на рівні вух, в колі, намалюйте дві невеликих дуги, спрямованих вниз - брови.

Для реалістичності образу домалюємо одну латку - квадратик біля правого ока, з кількома штрихами на кожній його стороні.

Як намалювати тіло і лапки ведмедики Тедді

На лівій стороні тіла намалюйте лапу - подовжений овал, що перетинає кордони кола. З іншого боку - ведемо опуклу лінію від голови до нижньої лапи. На нижніх лапах малюємо по одному колу, і робимо на них перпендикулярні штрихи по всьому параметру. На тілі малюємо ще одну латку, а посередині тіла - вертикальну лінію з декількома штрихами.

Останній етап малювання ведмедики

Щоб ведмедик здавався справжнім, додамо йому «пухнастості» за допомогою невеликих штрихів по периметру голови, лап і тіла. Зітріть всі зайві лінії.

Тепер Ваш ведмедик Тедді зовсім як справжній!


» » Як намалювати ведмедика тедді?