Як намалювати дружбу?

Фото - Як намалювати дружбу?

Що таке дружба? Це міцна надійна рука близької людини, готового прийти на допомогу. Це посмішки. Це готовність приймати один одного такими, які ми є. Намалювати дружбу можна кількома способами. Пропонуємо дуже прості, але в той же час зрозумілі кожному і легкі у виконанні ідеї.
Малюємо тварин

Якщо ви звернете увагу на поведінку тварин, то обов'язково побачите, що й вони Фото - Дружбаздатні дружити. Навіть зовсім різні від природи, вони з радістю можуть грати один з одним, відпочивати, жити пліч-о-пліч. Наприклад, чому б не намалювати дружбу у вигляді, наприклад, що лежать поруч кота і собаки?

Простіше буде малювати мультяшних героїв. А тому саме цей варіант пропонуємо початківцям художникам.

  1. За допомогою декількох кіл і овалів визначте розташування фігурок - вони обов'язково повинні стикатися між собою. Для роботи на цьому етапі беремо твердий олівець.
  2. Тепер починайте промальовувати окремі деталі: голови з мордочками, тулуба, лапки і хвости. Очки можна намалювати як відкритими, так і закритими - наче тварини сплять.
  3. На завершення видаліть всі допоміжні лінії, ще раз обведіть малюнок вже більш м'яким олівцем і розфарбуйте його.

Якщо ви вже досягли певного рівня майстерності в образотворчому мистецтві, то ви можете взяти за основу і фотографію справжніх живих кота з собакою - dayfun.ru

Малюємо чоловічків

Можна поетапно намалювати олівцем дружбу, зобразивши на папері чоловічків, крокуючих в обнімку. Наприклад, це можуть бути хлопчик з дівчинкою.

Якщо ви вже дуже впевнено почуваєте себе в малюнку і володієте хорошим уявою, то можете спробувати малювати так, як це показано на цьому відео.

А от новачкам простіше буде спочатку зробити начерк малюнка за допомогою геометричних фігур (гурток - голова, прямокутник або овал - тулуб та ін.). Далі з кожним кроком потрібно ускладнювати картинку.

Чоловічки можуть обніматися або, наприклад, триматися за руки. Ще простіше буде намалювати дружбу олівцем тільки у вигляді рук, прибравши самі фігурки чоловічків.

Можливо, вам також буде цікава й інша наша стаття за схожою тематикою - Як намалювати Дружба - це диво.


» » Як намалювати дружбу?