Як зав'язати бант?

Фото - Як зав'язати бант?
Дивіться відео

Як зав'язати бант?

При створенні гарної упаковки не обійтися без правильно зав'язаного банта. Зараз я розповім вам про декілька способів, як зав'язати бант, щоб ваш подарунок вийшов найкрасивішим і краще за всіх оформленим. Ми коротко розглянемо чотири способи красивого оформлення подарунка і дамо необхідні посилання для більш докладного вивчення.

Як зав'язати бант зі стрічки


Розглянемо класичний, так званий «французький» варіант, який підходить всім початківцям, які не знають, як красиво зав'язати бант. Класичним цей спосіб називається тому, що він був, напевно, найпершим з придуманих. Як зав'язати французький бант? Дуже просто: згадайте, як ви зав'язувати шнурки на своєму взутті. Тут технологія точно така ж. При цьому врахуйте, що зав'язувати такий бант найкраще відразу правильно, оскільки після цього потрібно буде, швидше за все, брати вже іншу стрічку. Як матеріал можна використовувати стрічку з тафти, парчі, капрону, органзи, а також будь-яку атласну або тканинну стрічку. Не забудьте приготувати і ножиці, адже стрічку доведеться обрізати. Ну а тепер деякі пояснення. Якщо ви використовуєте двосторонню стрічку, розташування сторін значення не має. А ось односторонню стрічку потрібно розміщувати так, щоб нижня стрічка була лицьовою стороною вгору, а верхня - навпаки, виворітного. Французький бант - це ідеальний спосіб, як зав'язувати атласний бант. Детально схема зав'язування французького банта з хорошим описом дана тут.

Плоский бант

Цей вид банта можна назвати навіть більш простим, ніж класичний. Строгий плоский бант прекрасно підійде для такого оформлення подарунків, коли хочеться надати упаковці непомітний, але, в той же час, досить солідний вигляд. Крім того, для його оформлення потрібно зовсім небагато матеріалу. До речі, в інтернеті ви можете зустріти і таку назву плоского банта, як «бант-Діор», що, судячи з усього, пішло від назви знаменитої фірми. Відзначимо, що «Діор» виконується в тій же техніці, але не в один, а в два і більше шарів. Для оформлення плоского банта вам, крім стрічки і ножиць, знадобиться ще і двосторонній скотч, щоб «конструкція» лягла як треба. Детальний опис техніки - тут.

Бант-куля

Це чудовий спосіб оформлення подарунка, однак перед його виконанням краще потренуватися на більш простих варіантах - класичному і плоскому. Бант-куля прекрасно виконується з поліпропіленових стрічок різної щільності. Для його виготовлення вам знадобиться широка і вузька стрічка, ножиці, а також клей або двосторонній скотч для того, щоб прикріпити до подарунка готовий бант. Тут докладно описано, як виготовити бант-куля (зрозуміло, з ілюстраціями). Зверніть увагу і на кількість матеріалу, оскільки для певного обсягу буде потрібно і певну кількість стрічки. Так, для кулі діаметром близько 12 см вам знадобиться не менше 3 метрів стрічки.

Бант-троянда

Що ж стосується банта у вигляді троянди, то для його виготовлення підійдуть як поліпропіленові синтетичні стрічки, так і стрічки з тканини. Деякі роблять бант-троянду навіть з таких матеріалів, як, наприклад, сітка, мішковина, органза, плівка, і навіть сизаль і креп-папір. Крім стрічок і ножиць приготуйте також тонкий дріт або шнурок для того, щоб зробити підставу бутона. З приводу витрати матеріалу можна навести такі цифри: на бант-троянду діаметром 5 см вам знадобиться 50-55 см стрічки. Ну а детальну «технологію виготовлення» такий трояндочки ви знайдете тут. Спосіб досить складний, однак від такого подарунка буде в захваті, напевно, будь-яка жінка. І звичайно, якщо вам не все буде зрозуміло, в інтернеті завжди можна знайти відео, як зав'язати бант. 


» » Як зав'язати бант?