Як додати ботів в кс?

Фото - Як додати ботів в КС?

Дана стаття буде цікава всім, хто лише нещодавно встановив на свій комп'ютер культову гру - Counter-Strike. Якщо Ви не хочете грати по мережі з реальними людьми, а хочете потренуватися з комп'ютером, то Вам напевно буде цікаво, як додати ботів в КС. Адже можна налаштувати не тільки кількість ботів, але і їх рівень інтелекту. Як? Читайте трохи нижче.
Інструкція: як додати ботів в CS

Спочатку запускаєте гру, потім в консолі (кнопка ~) починаєте вводити наступні команди:

  • bot_add - створюється бот, не прив'язаний до конкретної команді;
  • bot_add_t - створюється бот, який буде включено в команду терористів;
  • bot_add_ct - створюється бот, який, відповідно, буде членом контртерористичної команди.

Після кожної команди не забувайте натискати на «Enter». Введення кожної з команд буде додавати по одному боту.

Можна, звичайно, додати ботів в КС 1.6 не вдаючись до консольних командам. Однак працює даний метод не з усіма версіями гри. Спробуйте, після запуску гри, натиснути на клавіатурі клавішу «H». У цей момент, має з'явитися меню з функцією, яка так і називається: «Додати ботів». Вибирайте цей рядок і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Тепер давайте поговоримо про деякі проблеми з ботами. Проблеми ці дуже поширені. Наприклад, Ви бажаєте самостійно битися цілою командою з двадцяти ботів. Якщо виставляти їх, як описано вище, то противники можуть автоматично примикати до Вас в команду. Щоб виключити такий розвиток подій, пропишіть в консоль наступне:

  • mp_limitteams 20 - даний рядок розширює склад команди до двадцяти учасників (якщо Вам треба не 20, а 25 ботів, то пишіть mp_limitteams 25 і так далі;
  • mp_autoteambalance 0 - дана команда відключає баланс. Ви не дозволяєте програмі автоматом додавати нових ботів в ту команду, де менше гравців.

Ось проблема і вирішена. Тепер давайте поговоримо про те, що робити, якщо Вам набридло постійно відкривати консоль і вводити туди вищеперелічені команди. Допоможе Вам наступне:

  • bot_quota 19 - дана команда автоматично додасть потрібну кількість ботів в гру КС. Те число, яке Ви впишіть в кінці (в даному випадку це 19) визначатиме скільки саме ботів буде додано.

Якщо Вам здається, що боти в грі явно не блищать інтелектом, то відкрийте консоль і впишіть таку команду:

  • bot_difficulty 1

Цифра в самому кінці цієї команди є показником штучного інтелекту. 0 - найслабші боти, 1- боти які можуть скласти конкуренцію гравцеві-початківцю, 2 - досить сильні боти, 3 - боти, немов машини-вбивці, вбити яких зможе не кожен.

Дуже сподіваємося, що наша інструкція по додаванню ботів в КС Вам допомогла.


» » Як додати ботів в кс?