Як заробити гроші, сидячи вдома з дитиною?

Фото - Як заробити гроші, сидячи вдома з дитиною?

Ситуація з дитячими садами всім відома. Поки мама сидить вдома з дитиною, чому б їй не підзаробити ... От тільки як заробити гроші, сидячи вдома з дитиною?

Робота для мами з дитиною

  1. Інтернет поспішає на допомогу молодим матусям. Як заробити в Інтернеті? Не залежно від освіти ступайте на біржу статей Адвего. Зареєструвавшись тут, створивши своєї електронний гаманець, ви зможете писати статті на замовлення (копірайт). Статті повинні бути унікальні. Крім того, тут же зможете виконувати замовлення на постинг (що дуже легко і прибутково) або рерайт. На Адвего ви не потрапите в лапи шахраїв, всі розрахунки контролюються системою.
  2. Подайте самостійно оголошення про набір тексту. Також будьте пильні. В оголошенні вкажіть також, що ви вмієте створювати таблиці, оформляти текст, перевіряти орфографію.
  3. Якщо ви є фахівцем у якійсь конкретній області, подайте оголошення про написання рефератів, курсових, дипломних робіт. Зараз це дуже затребуване і добре оплачується.
  4. Перукар на дому, манікюр, педикюр. Вечорами можете ходити на курси, після чого працювати.
  5. Можна готувати на замовлення до свят. Також розмістіть оголошення. Обов'язково просіть замовників залишати відгуки про свою роботу на вашій сторінці.

» » Як заробити гроші, сидячи вдома з дитиною?