Чому 9 днів і 40?

Фото - Чому 9 днів і 40?

У житті будь-якої людини існують певні ритуали, частина яких пов'язана з народженням і смертю. Догляд з цього життя рідних і близьких прийнято відзначати, поминаючи тих, що пішли в певні дати. Чому 9 днів і 40 днів відзначаються поминками?

Згідно православним уявленням з третього по дев'ятий день душа покійного в супроводі зімніть ангелів має можливість розглянути райську обитель у всіх подробицях. Це час душа покійного присвячує вивченню загробному житті. На дев'ятий день душа постає перед Богом, а рідні та близькі здійснюють поминання, підносять молитви, замовляють панахиду, щоб душа покійного змогла гідно винести це випробування. Поминання пішов у світ інший родича відбувається в цей день на честь дев'яти чинів ангельських. Існує також уявлення, що в цей день душа нібито повністю відділяється від тіла.

Що означає 9 днів 40 днів? Це дні обов'язково поминання покійних, в ці дні також вважається, що родичі своїми молитвами можуть поліпшити долю пішов у загробне життя, так як сама душа вже нічого змінити не може. 

9, 40 днів після смерті - це важливі дати в загробному житті людської душі, і православна Церква закликає в цей період особливо активно молитися про покійних. До 40 дня душа покійного проходить по всіх колах пекла і митарствам, їй показують вчинені їй за життя гріхи. Вважається, що в цей день Господь приймає остаточне рішення про перебування душі до моменту Страшного Суду. Молитви рідних можуть допомогти загладити гріхи, ось чому так важливо поминання в цей день. У подальшому воно також відбувається в певні дні. 


» » Чому 9 днів і 40?