Що означає ім'я юля?

Фото - Що означає ім'я Юля?

Юлія - це жіноче римське ім'я, яке походить від чоловічого римського родового імені Юлій. Що означає ім'я Юля? Ім'я "Юля" означає "ніжна і пухнаста"! Дівчина з таким ім'ям комунікабельна, вразлива і емоційна, у неї добре розвинена інтуїція.
Характер

Юля привітна, добра, довірлива, але примхлива. Не помічає своїх недоліків, безвідповідальна. Досягає успіху в житті, тільки якщо у неї є хороший покровитель. Маючи вплив з боку, може бути слухняною, бо її інфантильною натурі не вистачає сили волі. Свій образ вона не создает- те, як вона виглядає і як себе веде, - пряме відображення її внутрішнього світу. Юлія досить мудра.

Доля

Дівчинка Юля зазвичай образлива, у неї часто змінюється настрій. Вона може побут радісним і щасливим, а через хвилину сидіти в сльозах без причини. У той же час здатна сама підняти собі настрій. У суперечці ніколи не визнає свою неправоту, уперта. Не любить самотність. Химерний характер, однак дозволяє досить швидко знаходити вихід з критичних ситуацій.

Психіка

Ім'я Юлія означає безконфліктність, природність і силу духу. Її часто переповнюють емоції, але за цією гіпер-емоційністю ховається гнучка і ранима душа.

Інтелект

Часто у жінок з таким ім'ям добре розвинена інтуїція. Її не надто хвилює навчання, але хороша пам'ять і аналітичний склад розуму при певних збіги обставин дають їй можливість досягти багато чого в житті.

Моральність

Юлія горда, обов'язкова, вміє виконувати обіцянки. Не вміє прощати зраду і обман.

Сексуальність

Юлія з дитинства оточена увагою і любов'ю, але вона вміє приймати їх. Дуже приваблива і відкрита для спілкування. Зазвичай стримана, покаже свою чуттєвість тільки єдиному, в кому буде впевнена.

Шлюб

Рідко щаслива в шлюбі, так як не виносить слабохарактерних чоловіків, в той же час не любить, коли на неї тиснуть. Добре готує, любить затишок. До друзів сім'ї уважна і гостинна. Довгим може бути шлюб з Євгеном, Едуардом, Кирилом, Василем, Владиславом.

Захоплення

Любить фантастику і все незвідане, багато читає і займається домашнім господарством. Це в неї виходить найкраще.


» » Що означає ім'я юля?