Що означає ім'я татьяна?

Фото - Що означає ім'я Тетяна?

Іменах надається велика значимість, вони вважаються визначальними в характері людини, з ними людини асоціюють і пов'язують його образ на все життя. При виборі імені для дитини батьки думають про те, як складеться його доля і часто вибирають ім'я близької людини, який прожив хороше життя.
Що означає ім'я Тетяна

Що означає ім'я Тетяна і звідки воно взялося - у цього імені грецькі і латинські коріння. У перекладі воно означає повелителька, упорядниця, засновниця. Вже з цього випливає, що Тетяни натури статні, горді і владні.

Що означає ім'я Тетяна - риси особистості, які їй характерні

  • Тетяна жива і рухома, вона активна і вміє постояти за себе, в дитинстві вона теперешній непосида і шибеник, але вона завжди пам'ятає про правила і слухає старших.
  • Вона дотепна й уважна, помічає дрібниці і відмінно аналізує ситуацію, вона іронічна і володіє хорошим почуттям гумору, розумна і часто успішна в навчанні.
  • Вона самостійна і горда, що не звернеться за порадою і стане робити те, що рекомендують інші, швидше віддасть перевагу набивати власні шишки.
  • Вона уважна і завжди відчуває атмосферу і настрої оточуючих, в колективі воліє триматися відокремлено і уникає втручатися в конфлікти, але якщо ж однієї зі сторін конфлікту є вона сама, тримайтеся.
  • Вона відмінно справляється з організацією чого б то не було, вона може стати відмінним керівником, адиминистратор і викликаючи повагу і доносячи свою думку, стає прекрасним вчителем.
  • Вона рішуча і діяльна, у важкій ситуації не стане сидіти на місці мобілізуючи і себе й інших. Іноді це ж якість не йде їй на користь, занадто швидко прийняте імпульсивне рішення може виявитися і невірним.
  • Вона самолюбні і самовпевнена, це дуже допомагає їй пробиватися в житті і вселяє їй оптимізм. У той же час, вона піклується про оточуючих, знає як допомогти і прагне все владнати. Вона вселяє в оточуючих почуття впевненості і собственой важливості.
  • Вона не мстива і не злопам'ятна, відгукується на прохання, але легко може відмовити, якщо допомога не в її інтересах.

Отже, що означає ім'я Тетяна для майбутніх батьків: ваша дочка буде живим і рухливою дитиною, розумним з аналітичними здібностями і швидше за все успішною в навчанні, вона буде самостійною і організованою в її кімнаті завжди буде порядок, а коли вона виросте, вона стане справжньою опорою для сім'ї, і завжди зможе вас підтримати в скрутну хвилину.


» » Що означає ім'я татьяна?