Як побачити душу?

Фото - Як побачити душу?

Не варто вірити поширеній думці про те, що в очах відбивається душа людини. У них не прочитати нічого, крім кольору райдужки. Як же тоді можна побачити душу людини? Розглянемо кілька способів нижче.
Як побачити свою душу

Багато людей здатні навчитися бачити духів- докладніше про це написано в статті Як бачити духів. Але душа - це дещо інше. Її так просто не розгледиш. Непідготовлена людина може спробувати побачити свою душу, а точніше, її відображення за допомогою сучасних технологій - фотографії та Фотошопа.

Відомо, що ліва півкуля мозку відповідає за абстрактне, логічне мислення, права - за емоції. Відповідно, ліва половина обличчя розвивається під впливом правої півкулі, а права - під впливом лівого. Адже всі помічали, що обличчя людей асиметричні.

Так от, щоб побачити душу, потрібно взяти фотографію анфас, створити другий таке ж зображення, дзеркально відбивши його. Потім треба розрізати обидва зображення точно посередині і з'єднати в одне обличчя дві праві половинки і дві ліві. Особа, яка вийде з правих половинок, прямий і відображеної, покаже ваш характер, ваші матеріальні устремління. А от обличчя з лівих половинок, що сформувалися під впливом емоцій, почуттів, покажуть вашу душу.

Але мало побачити відображення своєї душі і емоцій, потрібно також правильно інтерпретувати побачене. Докладніше про те, як розібратися у власній душі, ви можете прочитати в статті Як слухати душу.

Як побачити душу іншої людини

Езотерики вважають, що душа - це частинка Творця, якою володіють всі люди. Значить, це найпрекрасніша частина людини. Якщо це так, і душа є у кожного, значить, треба у всіх людях бачити те, що в них є хорошого. Не буває людей повністю поганих.


Віддавайте собі звіт в тому, що люди різні і можуть творити зло. Але якщо ви хочете побачити його душу, шукайте, що в ньому є хорошого, - це і буде душа.

Побачити душу в чистому вигляді

Бачити душу такою, як вона є, як якусь нематеріальну субстанцію, вміють деякі екстрасенси, чаклуни і шамани. Лікар Домінік Менгес з Франції, будучи в Африці в 20-ті роки минулого століття, одного разу спостерігав, як шаман місцевого племені зробив на короткий час видимою для всіх душу щойно померлої людини.

Ця душа була схожа на тремтячий повітря, який, буває, піднімається над розпеченими предметами. Душа піднялася над тілом померлого, потім підлетіла по черзі до декількох людей з племені, і вони їй щось тихенько говорили. Можливо, просили вибачення або передавали доручення в той світ, куди вона прямувала. Про це написано в статті Куди йде душа.

Медіум із США Алекс Тану довгий час працював в госпіталі для невиліковних хворих. Там він утішав тільки що відлетіли душі, допомагав їм спокійно відійти в той світ, куди йдуть всі душі. Напевно, душам теж страшно йти, адже ми можемо тільки припускати, що їх там чекає. Про те, що бачать душі, йдучи з нашого світу, читайте в статті Що бачить душа.

У 90-ті роки російський екстрасенс Григорій М. спостерігав за душами, коли вони покидали тіло. За його словами, спочатку душа має розміри, порівнянні з розмірами тіла, і виглядає, як бліда серпанок. Але дуже швидко вони зменшуються, приймаючи вид світяться куль, веретен або овалів. Кольори бувають дуже різними: білий, блакитний, золотистий, рожевий. Дуже рідко - сірі.

Пересічній людині побачити душу як нематеріальну субстанцію можна тільки після тривалих тренувань і роботи над собою.


» » Як побачити душу?