Як жити своїм життям?

Фото - Як жити своїм життям?

Людина дуже часто проживає не своє життя, здійснює вчинки, які могли б схвалити якісь значущі для нього люди, будує своє життя за чужими правилами, вибирає напрямок діяльності, який йому чуже, але вважається престижним і соціально прийнятним. Причини такої поведінки сягають корінням у дитинство, і перш ніж вирішувати питання як жити своїм життям, слід розібратися, чому ви живете чужий.
Проблеми виховання

Авторитарний стиль виховання дуже часто сприяє тому, що виростаючи, людина просто не розуміє, чого йому самому необхідно, щоб стати щасливим. Він ніколи не мав свободи вибору, за нього все вирішували його батьки, і перш ніж визначиться, як жити повним життям, слід позбутися чужих психологічних установок, навчиться визначати свої справжні потреби від тих, які були нам нав'язані на певному етапі нашого життя. Це серйозна духовна робота, іноді людині потрібна допомога психотерапевта, але результат вартий всіх зусиль і витрат.

Визначення життєвих цілей

Постарайтеся визначити, що саме вам потрібно для того, щоб стати щасливим. Уявіть своє життя такою, якою ви хотіли б її бачити. Подумайте про те, де ви хочете жити і чим займатися, які люди повинні вас оточувати і т.д. Складіть список своїх головних цілей, а також проміжних, які будуть необхідними і важливими ступенями для досягнення кінцевої мети. Варто також проаналізувати ті перешкоди, які вам заважають. Як правило, всі наші зовнішні труднощі це відображення наших внутрішніх проблем.

Оточуючі люди


Дуже часто люди схильні звинувачувати в своїх невдачах оточуючих, нерідко можна почути, питання, як жити духовним життям, якщо навколо мене ті, хто мені постійно заважає? Насправді, ми притягуємо тих людей, які нам необхідні в нашому нинішньому стані. Ніхто не повинен відповідати нічиїм очікуванням, в тому числі, ті хто вас оточують. Не намагайтеся їх переробити, почніть з себе, і ви помітите, що незабаром ваше оточення буде допомагати вам. І справа не в тому, що зміняться люди навколо вас, а в тому, що ваші принципово інші дії та вчинки, які будуть викликані зміною мислення, сприятимуть тому, що ті, хто поруч з вами почнуть демонструвати вчинені інші риси характеру, про які ви, можливо, і не підозрювали.

Позитивне мислення

Для тих, хто замислюється про те, як почати жити своїм життям, а отже - стати щасливим, дуже важливо вміння позитивно мислити. Вчіться вірити в себе, свої сили, в тих, хто поруч з вами. Цінуйте те, що у вас є і твердо вірте в те, що ви обов'язково отримаєте все необхідне.

Психологи вже давно довели, що зміна мислення призводить до зміни і зовнішніх обставин, ті, хто вміє цінувати те що у них є, вміє давати сам і здатний приймати з вдячністю, обов'язково отримає від життя ще більше радості та позитиву. Жити своїм власним життям, це означає отримувати задоволення від кожного моменту життя, а всі проблеми і неприємності приймати як необхідні умови саморозвитку, що допомагають нам стати мудрішими і краще.


» » Як жити своїм життям?