До чого сняться свині?

Фото - До чого сняться свині?

У цій статті поговоримо про те, до чого сняться свині. Традиційно бачити в сні свиню вважається ознакою багатства, успіху, успіху. Але залежно від того, що саме відбувалося у сні і які почуття при цьому відчував сновидець, тлумачення можуть змінюватися. Якщо сон приносить радісні емоції, то, швидше за все, вони втіляться в реальності, і навпаки.

Чисті та брудні свині

Бачити доглянутих чистих свиней - провісник матеріальних успіхів, особливо якщо тварини належать вам. Годувати і чистити свою свиню означає, що ви дбаєте про своє майбутнє і скоро це принесе плоди.

А ось брудні свині сняться до проблем і дрібних неприємностей. Свиня, яка купається в грязі, віщує проблеми в сім'ї, скандали, погіршення відносин з рідними.

Мертва свиня

Мертва свиня обіцяє втрату заробітку, тоді як навпаки, свиня з поросятами обіцяє підвищення доходу. Вбивати, різати жирну свиню у сні означає, що ще довгий час у вас буде все необхідне для забезпеченого життя. А зарізати худу свиню - страждати від нестачі грошей та інших поневірянь.

Свиня нападає уві сні

Якщо уві сні свиня нападає на вас - це ознака того, що незабаром доведеться відбивати нападки конкурентів, недоброзичливців. Бачити дику агресивну свиню означає затаєну заздрість і злобу з боку когось із близьких.

Також вам можуть бути корисні наступні матеріали:


» » До чого сняться свині?