До чого сняться нові чоботи?

Фото - До чого сняться нові чоботи?

Сни - відображення наших почуттів і переживань. Часто у снах нам бачиться те, чим ми хочемо володіти або про що постійно думаємо. Як тлумачити сон, де фігурують нові чоботи? Можливо, це натяк на те, що потрібно купити обновку?

Спираючись на тлумачення різних сонників, розглянемо, до чого сняться нові чоботи.

Нові чоботи: тлумачення сну

Більшість сонників зазначає, що нові чоботи, дійсно, сняться до обновок і вдалим покупкам. Нові красиві чоботи уві сні - достаток, щастя і процвітання. Жінкам такий сон передвіщає отримання дорогого подарунка від чоловіка. У будь-якому випадку сон з чобітьми стосується матеріальної сторони життя. Однак є й інші тлумачення даного сну: нові чоботи - до суттєвих змін у долі, серйозним новинам. Важливо звернути увагу на деталі сну.

  • Бачити нові чоботи уві сні (особливо чоловікові) - означає, що очікується далека дорога, подолати яку дуже важливо для вас.
  • Чоботи з високими халявами - цей сон говорить про ваш зарозумілості, бажанні займати домінуючу роль.
  • Дорогі чоботи - знак того, що ви дуже марнотратні, потрібно поберегти свої гроші.
  • Приміряти нові чоботи - вас можуть обдурити. Але також сон, в якому ви взуваєте чоботи, може передвіщати швидке багатство. Якщо ви уві сні чоботи, навпаки, знімаєте, то це поганий знак - до бідності або хвороби.

Тлумачення такого сну може мінятися залежно від зовнішнього вигляду чобіт, їх новизни і кольору. Читайте про це у статті До чого сняться чоботи.

А якщо вам наснилися інші види взуття, зверніться до статті До чого сниться взуття.


» » До чого сняться нові чоботи?