До чого сняться голуби?

Фото - До чого сняться голуби?

Практично всі сонники стверджують, що якщо ви уві сні побачили голубів і почули їх воркування, то можна чекати блага. Цей сон є передвісником, що у вашій родині запанують мир і любов, можливо, вам варто очікувати народження дитини.

Якщо питання: до чого сняться білі голуби? Задає незаміжня дівчина, то можна сміливо стверджувати - цей сон пророкує їй швидке і щасливе заміжжя. Особливо якщо голуб паморочиться над її головою і воркує.

Але цей птах може снитися і до неприємних подій, в тих випадках, коли голуби виступають в ролі видобутку з боку якого або людини або тварини. Особливо погано, якщо ви особисто полюєте за птицею. Такі сни служать знаком того, що вам потрібно бути уважніше до своїх близьких, можливо ви раните когось із них своїми необдуманими жорстокими словами або вчинками.

Цей сон може передвіщати і подружню зраду. Полювання за голубом у сні є застереженням проти неї, служить радою, бути більш уважним ніжним до своєї другої половини.

Сумні події віщує сон, у якому ви побачили мертвого голуба, або чуєте звуки, що видаються самотньої птахом, але не бачите її.

До чого сняться голуби, летять по небу? Це добрий знак. Вам не варто турбуватися про виниклі непорозуміння і неприємності, всі проблеми незабаром благополучно вирішуватися. Крім цього, вам може прийти звістка від далекого друга, яке дуже вас потішить.

Голуб часто відображає відносини, які пов'язують з представниками протилежної статі. Нерідко буває так, що приснився голуб є передвісником початку духовної близькості з людиною, до якої ви відчуваєте інтерес.


» » До чого сняться голуби?