До чого сниться двійня?

Фото - До чого сниться двійня?

Народження двійні завжди вважалося незвичайним, але в цілому сприятливим знаком. До двойняшкам ставилися з повагою, як до людей, зазначеним богом. Сон, в якому привиділася двійня, трактується як символ подвоєння чогось у житті, а вже хорошого або поганого - залежить від подробиць сну.

Отже, давайте розберемося, до чого сниться двійня.

Тлумачення сну

Для холостого чоловіки або незаміжньої дівчини такий сон - провісник швидкого щасливого шлюбу. Якщо ж двійнят у сні побачила заміжня жінка, їй слід чекати поповнення в сімействі.

Сон, в якому жінка мріє про двійнят, каже, що її мрії нездійсненні і їй потрібно стримати свої бажання і зосередитися на більш доступних речах.

Народжувати двійню уві сні - до неприємностей і розчарувань. Вагітній жінці такий сон віщує народження двійнят наяву. Але якщо в сні діти були нездорові, а сам сон залишив неприємні відчуття, слід проявити більше турботи про своє здоров'я, приділити собі підвищену увагу.

Бачити у сні здорову і щасливу двійню - до радісної і спокійного життя в колі сім'ї та друзів, у майбутньому - з великою кількістю дітей і онуків.

Годувати двійню трактується як збільшення достатку, матеріального стану. Якщо ж наснилися двійнята, що доставляють клопоти, то скоро у вашому житті з'являться додаткові складності, на подолання яких знадобиться багато сил і часу.

Для чоловіка, що займається бізнесом, побачити уві сні двійню - до нових можливостей, до подвоєння свого стану. Можливо, незабаром перед ним відкриється принадна і несподівана можливість. Не варто її упускати.

Прочитати тлумачення інших снів можна в розділах:

  • Сни про людей
  • Сни про людей (18+)

» » До чого сниться двійня?