Що робити ntldr is missing?

Фото - Що робити NTLDR is missing?

У цій статті ми розберемо основні способи подолання та усунення помилки NTLDR is missing.
Чому з'являється помилка NTLDR is missing?

Повідомлення про цю помилку, зазвичай, з'являється в тих випадках, коли завантажувач системи позбувся доступу до загальних завантажувальним файлам "Ntldr" і "Ntdetect.com" У такому випадку, комп'ютер просто не може почати свою звичайну завантаження операційної системи.

Фахівці виділяють такі причини:

  1. Занадто велика кількість файлів в системі розділу NTFS. Звичайне видалення файлів з розділу не приведе до усунення помилки.
  2. Конфлікт двох операційних систем Windows XP і Windows NT, одночасно встановлених на одному комп'ютері.
  3. Самі завантажувальні файли Ntldr і Ntdetect.com можуть бути видалені в результаті дій користувача або програмних збоїв.
  4. Помилка з'являється в результаті зміни активного розділу.
  5. Апаратні помилки комп'ютера - збій в роботі жорсткого диска, застарілий BIOS, підключений зовнішній або жорсткий диск з іншою операційною системою.

Що робити і як виправити помилку NTLDR is missing?

Перш за все, перед усуненням помилки, обов'язково створіть резервні копії файлів з важливими даними.

Ось деякі способи виправлення помилки:

  1. Тимчасове рішення: використовуйте ваш завантажувальний диск або флешку з Windows
  2. Заміна файлів Ntldr і Ntdetect.com: завантажуємо комп'ютер з інсталяційного диска-коли з'явиться екран "Установка Windows" натискаємо на клавіатурі кнопку "R" - вибираємо той розділ, куди потрібно завантажити файли і пишемо команду fixboot.
  3. Також можна звернутися в сервіс Microsoft і завантажити утиліту під назвою Bcupdate2. Скачайте і встановіть утиліту. Після завершення зробіть такі кроки: створюємо дискету і завантажуємо ОС з неї. Далі, в командному рядку прописуємо «BCUpdate2.exe C: / f», де C: - завантажувальний розділ, і запускаємо. Натискаємо «y» - отримано згоду на роботу даної програми від користувача. У разі успішно закінченою операції перезавантажуємо комп'ютер.
  4. Ще один варіант передбачає підключення жорсткого диска з нормально працюючої операційною системою Windows XP або Windows 2003 Server. За допомогою інструменту "Управління дисками" можна перевірити наскільки коректно створені розділи і вибрати основним розділом перший розділ. Після цього копіюємо в цей розділ два файли: NTLDR і NTDETECT.com з робочою ОС. Після цього можна запускати комп'ютер з уже вашого жорсткого диска і чекати коректної роботи системи без помилки NTDLR is missing.

» » Що робити ntldr is missing?