Як видалити історію в Мозіль?

Фото - Як видалити історію в Мозіль?

Веб-браузери ведуть журнал всіх переглянутих сайтів, що буває дуже зручно, коли виникає необхідність знову відвідати сторіночку, відсутню в закладках. Однак якщо ви - не єдиний користувач комп'ютера, іноді буває потрібно видалити історію переглядів, щоб вона не потрапила на очі іншій людині. У цій статті ми розповімо, як видалити історію в «Мозіль» (браузер Mozilla).
Видалення сайтів з журналу

Якщо ви хочете видалити з історії переглядів лише певні сайти, загляньте безпосередньо в журнал. Якщо у вашому браузері включена рядок меню, то виберіть пункт «Журнал> Показати весь журнал». Якщо рядок меню прихована, то натисніть на кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок в правому верхньому куті вікна, виберіть пункт «Журнал», а коли з'явиться бічна панель з останніми переглянутих сторінок, натисніть внизу «Показати весь журнал».

Щоб видалити з історії окрему сторінку, виділіть її та натисніть [Del] або клацніть на ній правою кнопкою миші і виберіть в меню опцію «Видалити цю сторінку». У цьому ж меню є опція «Забути про цей сайт» - вона видаляє з журналу всю історію переглядів для певного сайту.

Є також можливість видалити кілька сторінок - для цього затисніть клавішу [Shift], виберіть мишею першу непотрібну сторінку і останню, а все, що між ними, виділиться автоматично. Якщо затиснути замість [Shift] клавішу [Ctrl], можна виділяти окремі сайти. Вибравши сторінок, натисніть кнопку [Del] або клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити цю сторінку».

Видалення всієї історії

Існує також можливість повністю видалити історію «Мозіли». Якщо у вас включена рядок меню, виберіть пункт «Журнал> Видалити недавню історію». Якщо рядок меню прихована, натисніть кнопку у вигляді трьох горизонтальних смужок в правому верхньому куті браузера, виберіть пункт «Журнал», а в з'явилася бічній панелі - «Видалити недавню історію».

З'явиться вікно «Видалення недавньої історії». Виберіть, дані за який період ви ходите видалити: за останню годину, два, чотири години, за весь день або взагалі всю історію. Розгорніть пункт «Подробности». Якщо ви хочете видалити тільки журнал, зніміть всі прапорці, крім «Журнал відвідувань і завантажень».

Можна також видалити журнал форм і пошуку, щоб браузер не видавав список раніше введених слів при заповненні полів на сайтах. Крім того, є можливість очистити куки і кеш, видалити настройки сайтів, дані автономних веб-сайтів, збережені для перегляду без підключення до Інтернету, і навіть вийти з усіх своїх облікових записів. Визначившись з вибором, натисніть кнопку «Видалити зараз».


» » Як видалити історію в Мозіль?