Як видалити вірус internet?

Фото - Як видалити вірус internet?

Останнім часом все більше і більше комп'ютерів страждає від вірусу internet.com. Давайте розберемося, що це за вірус і які симптоми зараження? Це шкідлива програма, яка при будь-якому зверненні до браузера перенаправляє вас на сайт з адресою internet.com. Там пропонується збільшити швидкість інтернету, щоб вирішити дану проблему. При запитах в пошукових системах видається помилка через відмову по тайм-ауту, виводиться повідомлення, що неможливо відобразити сторінку. Те ж виходить при спробі зайти на який-небудь сайт, прописавши самостійно його адресу. Зате переадресація на сайт internet.com проходить успішно. Якщо у вас присутні такі проблеми, ваш комп'ютер інфікований троянської програмою. Напевно, всім ясно, що не варто попадатися на гачок шахраїв і переводити їм гроші, як зазначено на даному сайті. У цьому випадку ви просто подаруйте свої гроші, але не позбудетеся від проблеми. Так як видалити вірус internet і чи можна це зробити, не вдаючись до допомоги фахівців?
Вірус internet.com: як видалити самостійно

Цей вірус досить підступний: він не з'являється в тимчасових файлах, у списках реєстру, не виявляється в автозавантаженні, його не може виявити більшість антивірусів, які зазвичай помічають троянські програми. Цей вірус міцно влаштувався в системній папці Windows / system32. Спробуйте для початку перевірити систему за допомогою встановленого у вас антивіруса: використовуйте глибоку перевірку. Якщо це не допомагає, то використовуйте спеціальну утиліту AVZ від Олега Зайцева - вона допоможе позбутися від програм-вимагачів, смс-блокувальників та інших шкідливих програм. Ви можете завантажити дану утиліту з офіційного сайту Олега Зайцева: завантажити AVZ.

Як видалити вірус internet: порядок роботи

 • скачайте утиліту;
 • скачайте спеціальний скрипт для видалення вірусу скачати скрипт;
 • закрийте всі активні програми: після видалення комп'ютер буде перезавантажений;
 • розпакуйте установник в папку і запустіть AVZ;
 • з'явиться вікно програми. Виберете вкладку "Файл" - "Виконати скрипт";
 • у вікні виберіть "Завантажити" і вкажіть шлях до скрипта, який ви завантажили;
 • після цього натисніть "Запустити" і почекайте, поки програму не видалить вірус і перезавантажить комп'ютер;
 • після перезавантаження вірус буде повністю видалений з вашого комп'ютера.

За допомогою цих нескладних дій ви зможете самі видалити вірус internet. Якщо ж це не допомогло, що буває в рідкісних випадках, вам доведеться звернутися до фахівця.


Виконуйте нескладну техніку безпеки, яка захистить вас від вірусів і шкідливих програм:

 1. встановіть гарний антивірус і оновлюйте його;
 2. регулярно перевіряйте комп'ютер на віруси;
 3. не заходьте на підозрілі сайти, що не клікайте на банери і т.д.

Сподіваємося, наша стаття допомогла вам знайти відповідь на питання, як видалити вірус internet. Удачі!


» » Як видалити вірус internet?