Як видалити "world of tanks"?

Фото - Як видалити

Залежність від онлайн ігор - справа серйозна. Гравець не завжди це розуміє, але ми-то близькі це помічаємо. Особливо це стосується різних «войнушек». «World of tanks» - цікава гра, з хорошою графікою. Ви воюєте на танку з противниками. Щоб швидше зробити танк більш сучасним треба додатково вкладати реальні гроші і витрачати багато часу на гру. Поступово це затягує, і іноді немає сил відірватися. Реальний світ перестає існувати. Вихід один - видалити гру.

Як видалити «World of tanks» з ПК? Зробити це можна кількома способами.

  • Заходимо в меню «Пуск». Далі натискаємо «Усі програми» і вибираємо «World of tanks». Знаходимо кнопочку «Деінсталювати» і тиснемо. Гра вилучена.
  • Якщо в «Пуск» ця папка відсутня, натискаємо «Панель управління». Далі для «Windows XP» - «Установка та видалення програм», для «Windows 7 Vista» - «Програми та засоби». Знаходимо «World of tanks» і видаляємо.

Якщо в списку будуть які-небудь ще файли, пов'язані з цією назвою, вони також підлягають видаленню. Але, на жаль, це не все. Ігри немає, а аккаунт зберігся і якщо гру заново закачати, все почнеться спочатку.

У «World of tanks» видалити акаунт складно, але можливо. Для початку зверніться на офіційний сайт World of Tanks. Але доведеться почекати близько 2-х місяців. Другий варіант - уважно прочитати правила гри і спеціально «напортачить», бажано серйозно. Адмін відключить ваш аккаунт, правда тільки на 30 днів, потім можна відновити. І третій варіант скористатися програмкою Dr.Ultra.

От і все, що треба. І приділяйте більше уваги своїм рідним, тоді ніяка гра їх не затягне.


» » Як видалити "world of tanks"?