Як створити диск iso?

Фото - Як створити диск iso?
Дивіться відео

Як створити диск iso?


ISO-образ - це можливість у критичний момент відновити файли комп'ютера, атакованого вірусом. Диск з образом повинен бути у кожного користувача, який хоч скільки-небудь дорожить своїми даними. Розглянемо, як створити образ диска ISO в різних програмах.

Burn Aware Free

 1. Викачуємо програму Burn Aware Free, встановлюємо, слідуючи підказкам майстра установки.
 2. Відкриваємо програму. Перед вами з'явиться вікно з масою іконок, клікаємо по тій, під якою написано "Копіювати в образ".
 3. У вікні, у полі "Джерело", вибираємо диск, з якого потрібно зробити образ, а в полі "Призначення" вказуємо місце збереження образу. Це може бути, наприклад, DVD-диск або знімний жорсткий диск.
 4. Натискаємо кнопку "Копіювати" - почнеться процедура створення образу. Вона може зайняти тривалий час.
 5. По завершенні процесу копіювання ви зможете виявити завантажувальний ISO там, куди ви його зберегли.

DAEMON Tools Lite

 1. Завантажуємо і встановлюємо програму DAEMON Tools Lite.
 2. Відкриваємо програму і на панелі інструментів, під каталогом образів, вибираємо іконку, на якій зображений диск і дискета. Ця іконка відповідає за кнопку "Створити образ диска".
 3. У вікні вибираємо "Привід" - місце, звідки буде здійснюватися копіювання, і "Вихідний файл образу" - місце, куди будуть копіюватися дані.
 4. У полі "Тип файлу" вибираємо "Стандартні ISO образи", натискаємо кнопку "Старт".
 5. Все, залишилося тільки дочекатися закінчення процесу.

UltraISO

 1. Завантажуємо і встановлюємо програму UltraISO.
 2. У вікні вибираємо "Файл / Новий / Образ CD / DVD з даними" і вказуємо диск, дані якого бажаємо зберегти. Можна, до речі, вибрати окремі папки та файли. Для вибору даних є дві можливості - стандартний провідник і файловий менеджер, вбудований в програму. У другому випадку файли необхідно просто перемістити з нижньої частини вікна програми у верхню.
 3. Вибираємо "Файл / Зберегти як ..." і вказуємо шлях, куди необхідно зберегти образ. Тиснемо кнопку "Зберегти" - процес пішов.
 4. Чекаємо, поки процедура закінчиться, справу зроблено!

Треба сказати, що існує ще маса програм для створення ISO-диска, проте всі вони працюють приблизно за однаковою схемою. Говорити про те, яка програма краще, складно, оскільки все залежить від того, наскільки комфортно користувачеві працювати з тим чи іншим інтерфейсом.

Ще про те, як створити образ, читайте в статті Як створити образ диска. Якщо у вас проблеми з розпакуванням образу, зверніться до статті Як розпакувати ISO.


» » Як створити диск iso?