Як зробити завантажувальний диск windows 7?

Фото - Як зробити завантажувальний диск Windows 7?

Ні для кого не секрет, що у функціонуванні операційних систем періодично відбуваються певні збої. Саме тому у кожного користувача ПК повинен бути завантажувальний диск з ОС Windows, завдяки якому можна всього за пару годин перевстановити систему і знову отримати працездатний пристрій.

Записати завантажувальний диск вкрай важливо, оскільки ця елементарна операція надасть можливість в максимально стислі терміни відновити власний персональний комп'ютер при різних збоях. Крім того, диск із записаною операційною системою напевно може знадобитися після придбання нового ноутбука або ПК, оскільки в багатьох магазинах подібна техніка продається або без операційної системи, або за замовчуванням на неї інстальована стара або незвична для користувача ОС.
Створення завантажувального диска

Розібратися в тому, як записати завантажувальний диск Windows 7, нескладно. Найголовніше - враховувати деякі прості правила:

  1. записати його звичайним способом не вийде, оскільки в цій ситуації ми отримаємо звичайний набір файлів, які попросту не запустять установку ОС. Саме з цієї причини на диск треба записати образ операційної системи;
  2. його можна скачати або записати самостійно, скориставшись програмою Daemon Tools або UltraISO. Безкоштовне використання першої програми можливо протягом 20 днів. Друга є платною. Її демо-версія надає можливість створення образів, обсяг яких становить не більше 300 МБ. Таким чином, для запису образу ОС цього не вистачить.

Запис диска


Коли образ викачаний або створений, приступаємо до його запису на диск. Для цього рекомендується використовувати безкоштовну утиліту Astroburn Lite. Щоб записати завантажувальний диск Windows 7, проробляємо наступне:

  1. Викачуємо програму з офіційного веб-сайту.
  2. Встановлюємо і запускаємо Astroburn Lite.
  3. Відкриваємо вкладку «Образ».
  4. За допомогою «Провідника» знаходимо образ нашої операційної системи на жорсткому диску.
  5. Встановлюємо диск в привід і вибираємо його в додатку. У лівій частині віконця утиліти ви завжди зможете побачити вільне місце на диску. Якщо ви використовуєте DVD-RW, на якому вже є записані файли, то вам доведеться попередньо його очистити. Дану операцію можна здійснити за допомогою програми Astroburn Lite.
  6. Вибираємо швидкість запису. Як показує практика, гнатися за величезною швидкістю не варто. Віддавайте перевагу середнім значенням.
  7. Щоб упевнитися в якості отриманого образу ОС, вибираємо додаткову опцію «Перевірити». У більшості випадків перевірка займає від двох до десяти хвилин.

Тепер ви знаєте, як записати завантажувальний диск Windows 7. Погодьтеся, це не так вже й складно. Аналогічним способом можна записати образ будь-якої іншої ОС. Якщо необхідно створити завантажувальну флешку, читайте статтю - Як створити завантажувальну флешку UltraISO.


» » Як зробити завантажувальний диск windows 7?