Як перевірити флешку на віруси?

Фото - Як перевірити флешку на віруси?

Кожен користувач повинен охороняти свій ПК від вірусів, які, на жаль, можуть заразити пристрій не тільки по мережі, але й через заражену флешку, а тому перед відкриттям флешки потрібно завжди перевіряти її на віруси.

Давайте ж розберемося, як перевірити флешку на віруси безкоштовно.
А чи є у вас антивірус?

Звичайно, перевірити флешку на віруси ви зможете тільки в тому випадку, якщо на вашому ПК встановлена антивірусна програма. Скачати антивірус можна, наприклад, тут. Зазначена посилання веде на офіційний сайт "Лабораторії Касперського", в розділ "Пробні версії". Тут користувач може завантажити пробну версію будь-якого вподобаного продукту абсолютно безкоштовно і користуватися їй 30 днів.

Як виконати перевірку?

  1. Вставте флешку в ПК.
  2. Відкрийте розділ "Комп'ютер".
  3. Клацніть по флешці правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт "Перевірити на віруси".
  4. Дочекайтеся, поки закінчиться сканування.

Якщо сканування покаже віруси, антивірус запропонує вам вибрати одне з доступних дій. Наприклад, лікувати або видалити вірус. У деяких випадках лікування недоступне, і пропонується тільки один варіант - видалити, при цьому, звичайно, заражений файл теж можна втратити.

Вимкніть автозапуск!

У деяких системах за замовчуванням налаштований режим автозапуску флешки, в такому випадку флешка автоматично миттєво відкривається системою, і користувач не встигає виконувати перевірку на віруси. Звичайно, автозапуск - зручна опція, але не безпечна, а тому краще її відключити. Зробити це просто:

  1. Зайдіть в меню "Пуск", виберіть пункт "Панель управління", далі "Всі елементи панелі управління".
  2. Знайдіть розділ "Автозапуск".
  3. Приберіть галочку з пункту "Використовувати автозапуск для всіх носіїв і пристроїв".

Пам'ятаєте, коли ви приберете галочку з цього пункту, всі носії, не тільки флешки, доведеться запускати в ручному режимі, проте це навіть добре, адже за великим рахунком на віруси перед відкриттям потрібно перевіряти не тільки флешки, але і всі пристрої, які ви підключаєте до ПК.

Читайте також статтю Як почистити флешку від вірусів.


» » Як перевірити флешку на віруси?