Як об'єднати фото?

Фото - Як об'єднати фото?

Іноді хочеться трохи змінити свої фотознімки: додати ефектів, прибрати недоліки знімка, об'єднати декілька фото в одне (створити фотоколаж). Зробити ці зміни досить просто, головне - слідувати інструкції. З нашої статті ви дізнаєтеся, як об'єднати фото за допомогою програми Фотошоп і онлайн-сервісів.
Об'єднання знімків в Фотошопі

Для того щоб об'єднати фото в Фотошопі, необхідно виконати наступне:

 1. Відкрити фотознімки: меню «Файл» (File) - «Відкрити» (Open).
 2. Перевірити розмір фото. Для цього слід вибрати вкладку «Зображення» (Image) - «Розмір зображення» (Size) і перевірити розмір фото. Якщо фотографії мають різні розміри, необхідно зробити їх однаковим.
 3. Пересунути одну фотографію на іншу, використовуючи "Переміщення" (Move).
 4. Вибирати режим швидкої маски на панелі інструментів з лівої сторони, потім інструмент «Градієнт» (Gradient). Так як фотознімки однакового розміру, підганяти нічого не треба. Градієнт слід вибрати чорно-білий, перехід - плавний: з одного фотознімку в інший. Лінію переходу потрібно намалювати до того місця, де буде перехід. Також слід пам'ятати, що все, що забарвлюється в червоний колір, згодом залишиться на фотознімку.
 5. Вийти з режиму швидкої маски. Після цього частина знімка буде виділена.
 6. Видалити виділену частину, натиснувши клавішу Delete.
 7. Зняти виділення комбінацією клавіш Ctrl + D.
 8. Зберігаємо отриманий фотознімок: меню «Файл» (File) - «Зберегти» (Save).

Таким чином можна об'єднати декілька фото в фотошопі. Якщо ви шукаєте інформацію про те, як об'єднати шари в фотошопі, читайте статтю - Як у фотошопі об'єднати шари.

Онлайн - редактори

Об'єднати дві і більше фотографії можна, скориставшись онлайн-редакторами. В Інтернеті досить багато сайтів, що дозволяють зробити фотоколаж, серед яких виділяють createcollage.ru і fotor.com. Працювати з даними сервісами досить просто:

 1. Виберіть шаблон.
 2. Завантажте фотографії.
 3. Збережіть колаж.

Додаткову інформацію про те, як об'єднувати фотознімки, читайте в статті - Як з'єднати дві фотографії.


» » Як об'єднати фото?