Як включити камеру в windows 8?

Фото - Як включити камеру в Windows 8?

Веб-камера зазвичай використовується для відеозв'язку в різноманітних месенджерах, що підтримують цю функцію, - Skype, ICQ, QIP та інших. Однак в Windows 8 також існує можливість записувати відео або робити фотографії за допомогою веб-камери через спеціальне встановлене додаток. У цій статті ми розповімо про те, як включити камеру в Windows 8 з його допомогою.

Запуск програми «Камера» в Windows 8

За замовчуванням додаток «Камера» закріплено прямо на початковому екрані - щоб його відкрити, досить натиснути на плитці із зображенням фотокамери. Якщо такого значка на початковому екрані немає, почніть вводити ключове слово «камера» (без лапок) - і тут же побачите додаток в результатах пошуку. Натисніть на ньому, щоб включити веб-камеру в Windows 8. Якщо у вас планшет, то, щоб викликати пошук, проведіть пальцем уздовж правої межі екрану і виберіть пункт «Пошук», а далі дійте точно так само.

Знайти і відкрити програму «Камера» можна і з Робочого столу - проведіть курсором миші (або пальцем, якщо у вас планшет) уздовж правої межі екрану і виберіть у панелі, що з'явилася пункт «Пошук». Введіть ключове слово «камера» (знову ж таки, без лапок) та натисніть на додатку в результатах пошуку.

Додаток «Камера» також можна запустити з екрану блокування. Для цього проведіть по ньому пальцем вниз (на планшеті) або клацніть мишею і потягніть курсор вниз. Правда, може виявитися, що запуск веб-камери з екрану блокування у вас відключено - в такому випадку розблокуйте комп'ютер, проведіть пальцем або курсором вздовж правої грані екрану і натисніть кнопку «Параметри», а потім - «Зміна параметрів комп'ютера». У вікні виберіть пункт «Комп'ютер та пристрої», знайдіть на сторінці пункт «Відкривати камеру при проведенні вниз на екрані блокування» і переведіть бігунок в положення «Вкл». Готово!


» » Як включити камеру в windows 8?