Як відіпрати біле?

Фото - Як відіпрати біле?

Прання - один з найстрашніших нічних кошмарів господині. І якщо з плямами на кольоровий або чорному одязі часто легко справляється сильний порошок, то плями на білому приводять у жах. Чистий білий одяг - чудовий святковий наряд, але досить маленького плямочки, щоб убити цей ефект на корені. Для того щоб повернути білому одязі первозданну чистоту, потрібно, насамперед, з'ясувати природу плям на ній. Коли ви з'ясуєте, звідки попало на ваш одяг пляма, питання про те, як відіпрати біле, більше не буде таким складним. Отже, як відіпрати білу одежу залежно від природи плями?
Фрукти

Пляма від фруктів на білій тканині негайно занурте в теплу воду, а саму річ виперіть з шампунем для волосся. Це допоможе позбутися навіть від свіжого вишневого плями.

Жир

Якщо вам на одяг капнула жирна їжа, відразу ж присипте пляму крейдою, а трохи пізніше струсіть. Мел вбере весь жир. При пранні ж протріть пляму розчином води і нашатирного спирту 1: 1. Якщо ні першого, ні другого у вашому розпорядженні немає, візьміть звичайний засіб для миття посуду і виперіть їм забруднене місце.

Фарба

Перш спробуйте відіпрати пляму на білому за допомогою ацетону. Якщо не вийде, застосуйте розчинник або бензин. Під тканину з плямою обов'язково підкладіть кілька шарів який-небудь чистою, але непотрібної тканини, щоб вона ввібрала фарбу. Пляма періть від краю в середину, не розмазуйте його зайвий раз по тканині. Олійну фарбу змиє розчинник, акварель і гуаш - холодна вода, фломастери, чорнило і маркери - спирт.

Трава

Відіпрати білі шкарпетки, штани або блузку від плям трави допоможе розчин спирту в 40% (або ж звичайна горілка). Також дієва в даному випадку проста кухонна сіль. Після таких хитрощів потрібно прополоскати одяг в теплій воді, а потім тільки кидати в загальну прання.

Вино


Плями від червоного і білого вина відіпрати рідким милом або нашатирним спиртом.

Кров

Так як відіпрати білі речі від застарілих плям крові повністю дуже складно, намагайтеся змивати кров з одягу відразу після того, як вона туди потрапила. Ні в якому разі не стирайте речі зі слідами свіжої крові в гарячій воді. Білок, що міститься в крові, моментально згорнеться, і плями з тканини буде дуже складно змити. Змийте поверхневу кров холодною водою, а потім виперіть річ шампунем для волосся або перекисом водню. Старі плями замочіть в холодній воді з додаванням шампуню.

Помада

Плями від жіночих поцілунків або просто неакуратне руху з тюбиком помади можна змити засобом для миття посуду і теплою водою. Жирні креми і туш для вій можна видалити з білого одягу лосьйоном для зняття макіяжу і спиртом.

Лак для нігтів

Якщо ви посадили на одяг пляма від яскравого лаку для нігтів, покладіть під пляму декілька шарів серветок і тонкою цівкою налийте на нього ацетон або засіб для зняття лаку. Повторіть процедуру кілька разів, періодично міняючи серветки під тканиною.

Спробуйте скористатися цими порадами, і плями зникнуть з коханою футболки або нижньої білизни. Але все ж пам'ятаєте - запобігти легше, ніж виправити. Будьте акуратні і насолоджуйтеся білизною свого одягу!


» » Як відіпрати біле?