Що таке хетчбек?

Фото - Що таке хетчбек?

Більшість автомобілістів знають про своїх залізних конях дуже багато чого, але далеко не все. Є також люди, які практично не розбираються в машинах, і для них автомобільні терміни звучать, як іноземна мова. До таких термінів відноситься «хетчбек», слово, яке прийшло до нас з англійської мови.

Розглянемо докладніше, що таке хетчбек і де це слово застосовується сьогодні.

Що таке автомобіль-хетчбек

Слово «Хетчбек» прийшло до нас з англійської мови і означає «люк ззаду». Це слово застосовується завжди до автомобілів, у яких задні двері має скло (вікно). Багажне відділення при цьому з основним відсіком автомобіля розділяється тільки пасажирськими задніми сидіннями. Часто хетчбек плутають з універсалом, проте хетчбек має менший задній звис, що робить його більш компактним. Хетчбеки також володіють великим багажним відділенням, що зручно і практично, особливо для сімейних поїздок.

Ліфтбек теж відноситься до хетчбекам, але їх часто плутають з седанами через масивного багажного відділення та ваги. Однак, багажні двері все також відкривається зі склом, що говорить про те, що це хетчбек. Хетчбек і ліфтбек сьогодні набирають величезну популярність завдяки своїй практичності та економічності. Тому седани повільно поступаються ринок хетчбекам. Можливо, в майбутньому седани не випускатимуть зовсім і поступляться місцем хетчбекам.

Також ви можете прочитати нашу корисну статтю Яка «Калина» краще | Лада Калина Хетчбек.


» » Що таке хетчбек?