Що таке форум?

Фото - Що таке форум?

У російській мові існує величезна кількість слів, запозичених з інших мов. Латинська не є винятком. Саме з цієї мови до нас перекочувало слово форум.

Що таке форум? У первинному значенні, це спорудження в давньоримських містах, базарна площа. Архітектурно форум є особливим типом відкритої споруди.

Людям треба було десь збиратися, обговорювати свої проблеми і вирішувати питання життєдіяльності міста. Поступово форум став виступати в якості центру суспільного життя.

В якості зразка можна розглянути найбільш відомий всім Римський Форум. Це головна міська площа Стародавнього Риму, на якій спочатку розміщувався ринок. Пізніше на ній з'явилося місце народних зборів - комиций, і місце для засідань сенату - курія. Таким чином, форум придбав політичне значення.

Якщо брати історичний контекст, форум - це осередок виступів, висловлювань. В сучасності поняття форуму набуло нових значень. Як приклад сучасного форуму з живим спілкуванням можна навести Форум Лондонського Гайд-парку, де присутня і тематичне спілкування, і сольні виступи ораторів.

З розвитком Інтернету як засобу спілкування, багато термінів, перекочувавши в Мережу, придбали нові значення. Так і поняття форуму оселилося в Інтернеті. Тут воно означає місце для зборів і обговорень у всесвітній павутині. Форум може бути як сайтом, так і розділом сайту. У свою чергу він ділиться на розділи, в яких присутні теми обговорень. Від того ж чату форум відрізняється саме тим, що спілкування на ньому ведеться з певних тем.


» » Що таке форум?