Що таке аудиторія?

Фото - Що таке аудиторія?

На латині так називалося місце для прослуховування, виступи. У російській мові слово «аудиторія» визначає приміщення, яке призначається для усних виступів, проведення лекцій, семінарів перед певним (залежно від величини аудиторії) кількістю людей, публікою.

  • Що таке аудиторія? Це спеціально обладнана, як правило, велика кімната. У ній більшу частину площ займають місця для розміщення слухачів (зазвичай стільці або крісла, зорієнтовані в одну сторону). Є також сцена з трибуною. За сценою - дошка та / або екран для візуального розміщення інформації. Застосовується багатолампових освітлення аудиторій, обладнання їх великими широкими вікнами для отримання максимальної освітленості. В даний час аудиторіями обладнані всі вищі навчальні заклади. У школах подібні кімнати називають актовим залом.
  • А ще аудиторія - це та маса людей, яка є об'єктом для впливу чого-небудь або кого-небудь. Це може бути реклама, пропаганда, навчальна лекція, література і мистецтво, просвітництво, розважальні заходи, нарешті. Скрізь є, як кажуть, своя аудиторія. Також на певну аудиторію людей може впливати особистість, як правило, харизматична. Існує також поняття «цільова аудиторія» - група осіб, на яких спрямоване дане повідомлення.

Про те, як впливати на аудиторію, читайте в матеріалі Як зібрати людей.


» » Що таке аудиторія?