Що таке gprs?

Фото - Що таке GPRS?

Багато користувачі не дуже чітко собі уявляють, що таке GPRS. Ця абревіатура розшифровується як «пакетна радіозв'язок загального користування». Це така надбудова над технологією мобільного зв'язку, яка здійснює передачу даних. При такому способі додачі інформації використовуваний радіоканал зайнятий лише безпосередньо в процесі передачі даних. У зв'язку з цим досягається висока ефективність його застосування. Наявність GPRS дозволяє пристрою проводити обмін інформацією з іншими пристроями всередині мережі GSM, а також із зовнішніми мережами, здійснювати вихід в інтернет і підключення до відповідних сервісів: новинним каналам, інтернет-сторінкам і т. Д.
Чим відрізняється WAP від GPRS

Відмінність, насамперед, стосується оплати. Коли ви користуєтеся інтернетом, підключаючись до WAP, звичайним з'єднанням (CSD), в цей час телефон у вас зайнятий. При цьому ви платите за це підключення майже так само, як за час звичайної розмови по мобільному. У той час як технологія GPRS дозволяє передавати дані за допомогою паралельних каналів, які не заважають звичайного зв'язку. Оплата за користування інтернетом GPRS припускає тарифікацію за обсягом обміну інформацією, а не за кількістю часу, проведеного в мережі. Що таке GPRS трафік? Це передані файли при користуванні інтернетом. Наприклад, відкриття будь-який інтернет-сторінки - вже передбачає скачування текстових файлів та оформлення сторінки. Платити за інтернет GPRS вигідніше, ніж за розмови: близько 10-20 центів за один мегабайт даних. Таким чином, стає ясно, що таке GPRS в телефоні - це означає, що ваш мобільник постійно може перебувати в режимі підключення до GPRS. Підключення не заважає входять і виходять дзвінкам, і якщо ви не завантажуєте нічого спеціально, то гроші з рахунку не йдуть.

Що таке послуга GPRS

Деякі оператори, наприклад Мегафон, Білайн, МТС пропонують послугу GPRS- інтернет, яка дозволяє виходити в інтернет і користуватися різного роду інтернет-сервісами в відсутність комп'ютера або міського телефону.


Завдяки цій послузі ви можете користуватися інтернетом в будь-якій ситуації. Наприклад, можна перевірити електронну пошту, скористатися корпоративною мережею, ви можете координувати дії співробітників через інтернет, в незалежності від того, де ви знаходитесь. Ви зможете завантажувати контент, використовувати ICQ або інші засоби комунікацій. Зручно і те, що ви можете використовувати телефон замість модему

Перш ніж підключити цю послугу, переконайтеся, що ваш телефон або смартфон підтримує GPRS.

Що значить GPRS-телефон як модем

Підключаючи GPRS-телефон до звичайного комп'ютера або до ноутбука, ви можете отримати вихід в інтернет. Швидкість при цьому порівнянна зі звичайним модемом. Однак, максимальна швидкість, яка складає 115 Кбіт / с, важко досяжна на практиці. Причиною цьому є сама структура GPRS. Максимальна швидкість буде досяжна, за умови забезпечення достатнього трафіку у оператора з інтернетом, а також на базовій станції, до якої приєднаний ваш стільниковий телефон, за наявності вільних каналів. Можливість досягнення максимальної швидкості виникає вночі, у той час коли мережі стільникового оператора завантажені менш за все.


» » Що таке gprs?