Як навчитися англійської мови?

Фото - Як навчитися англійської мови?

Знання англійської мови актуально не тільки для студентів або учнів шкіл, які складають іспити та заліки. Знання іноземних мов відкриває багато нових можливостей. Як правило, цим серйозно зацікавлюються люди, які багато подорожують або люблять книги і фільми англійською мовою. Хоча є й ті, хто вважає, що знати англійську ні до чого. Дізнатися, чи варте воно того чи ні, можна в статті Навіщо вчити англійську мову.
Етапи вивчення англійської мови

Багато хто хоче швидко освоїти щось нове. Вивчити англійську швидко досить важко, але реально. Для такого досягнення важливо дотримуватися правила і мати дисципліну, щоб змушувати себе постійно вчитися. Розглянемо ряд майбутніх завдань докладніше.

Словниковий запас

  1. Найпершим кроком у вивченні нової мови має стати поповнення словникового запасу. Знання повсякденних слів - це основа, від якої необхідно відштовхуватися. Прості фрази не можна побудувати, не знаючи азів і не розуміючи, як назвати ту чи іншу річ. Поступово, свій словниковий запас можна збагачувати, міняючи звичайний кишеньковий словничок на більш серйозні книги.
  2. Для розширення словникового запасу корисно багато читати. Більш того, читання іноземної літератури або хоча б перегляд фільмів в оригіналі обов'язковий для прогресу в навчанні. Адже багато учнів переживають великі труднощі, не розуміючи розмовного стилю або не розбираючи в мові конкретних фраз саме через відсутність такого роду практики.
  3. Крім нерозбірливості, можна зіткнутися і з незнайомими словами. Для вирішення цієї проблеми існують адаптовані тексти, які, як правило, відмінно підходять початківцям в їх непростій задачі. Якщо ви ще не вмієте читати, обов'язково прочитайте статтю Як навчитися читати по-англійськи.

Сприйняття мови

  1. Щоб швидше навчитися англійської мови, потрібно більше слухати. Коли людина ще тільки вчиться і не звик розрізняти просту мову на слух, виникають проблеми. Незнайомий акцент не дає зрозуміти деякі слова, які губляться або зливаються в потоці мовлення. Щоб розуміти іноземну мову дуже важливо тренуватися.
  2. Прослуховування аудіокасет, перегляд кіно або улюблених серіалів - все це чудово допоможе у вивченні англійської мови. Багато хто вдається до перегляду з субтитрами, які не дозволяють втратити сенс сюжету і насолоджуватися серіалом, але в той же час, чути оригінальні голоси.

Вчимося самостійно

  1. Вивчити англійську самостійно не важко. Як і інші мови романської групи він заснований на латині, досить простою і зрозумілою європейцям. Проте сенс будь-якого навчання завжди полягає в тому, щоб навчитися обходитися без учителя.
  2. Самостійність вивчення іноземної мови завжди має на увазі під собою дисципліну і хороше розташування до самоосвіти. Якщо бажання немає, то і навчитися чогось самостійно навряд чи вийде. У випадку, коли самостійно вдалося вивчити основи і значно розширити свій лексикон, необхідно практикуватися.
  3. Навіть коли ви при читанні оригінальних текстів чи перегляді фільмів не відчуваєте труднощів, це не означає, що навчання закінчена. Дуже важливу складову грає практика, як і в будь-якій області.

Використовуємо Інтернет


Щоб вивчити англійську безкоштовно, найкраще використовувати мережу. Завдяки вільному доступу в інтернет відкриваються великі можливості. Приміром, спілкування через програму «Skype». Розмова з іноземцями не тільки допоможе в практиці, але й буде дійсно цікавим.

Багато хто хоче швидко вивчити англійську мову і зрозуміти, як навчитися на ньому розмовляти. Досягти хороших результатів можна тільки при наполегливій праці. Одним з помічників в закріпленні матеріалу є написання віршів, нотаток або навіть маленьких оповідань власного твору. З перших днів може здатися, що це нерозумно і тексту виходять безглуздими, але з часом це дасть свої плоди.


» » Як навчитися англійської мови?