З чим носити джинсову спідницю?

Фото - З чим носити джинсову спідницю?

Джинсова спідниця з'явилася в шістдесятих роках двадцятого століття завдяки відомому руху та культурі хіпі. Волелюбні і норовливі дівчата любили денім і все, що з ним пов'язано. Для кочівних хіпі це був ідеальний варіант одягу. Неймовірна зручність тканини в поєднанні з оригінальністю і дешевизною зробило свою справу.

І вже в сімдесятих джинсові спідниці з'явилися на подіумах всіляких будинків моди. Дизайнери підхопили хіпі-стайл, і вже у вісімдесятих практично у кожної дівчини в гардеробі була хоча б одна джинсова спідниця.

Мода на денім збереглася і до нашого часу, адже це завжди стильно і зручно! Залишилося питання: з чим носити джинсову спідницю?
Історія та сучасні варіанти поєднання

Спочатку класичним варіантом поєднання була блузка, підв'язана під грудьми, і довга джинсова спідниця. У поєднанні з класичною хіпі-пов'язкою на голові в ті роки це виглядало дуже стильно, що робило неймовірний виклик тодішньому суспільству. Виглядало це зовсім незвично для дівчат, одягнених у розкішні класичні, елегантні сукні стилю шістдесятих років. Та й зараз дозволити собі так вирядитися зможе напевно не кожна. Цей варіант для сильних духом і сміливих дівчат, які дотримуються неформального стилю одягу і не бояться сміливих експериментів із зовнішністю.

Які ще є варіанти поєднання з джинсової спідницею? Замислюючись над тим, що одягнути з джинсової спідницею, варто відштовхуватися від ситуації:

  • Джинсову міні-спідницю варто надіти з білою блузою (жакетом) і сміливо йти на роботу. Ви будете виглядати привабливо і в той же час стримано.
  • При занятті спортом таку спідницю варто поєднувати з грайливою яскравою футболкою.
  • Джинсову спідницю нижче коліна доречно надягати під світлий верх для неформальної ділової зустрічі, а завдовжки трохи вище коліна - для побачення. У такому випадку ідеальним поєднанням стилісти називають ніжно-блакитну джинсову спідницю у поєднанні з блузою світлих, ніжних, пастельних тонів.
  • У прохолодну погоду рекомендується класичну джинсову спідницю-олівець поєднувати з джемпером.

Окремо варто поговорити про взуття. Денім - універсальна річ, і до джинсовій спідниці взуття підійде практично будь-яка. Високий каблук добре поєднується, як з джинсової міні, так і зі спідницею більшої довжини, а кеди все ж більш доречні з короткими спортивними джинсовими спідницями.


» » З чим носити джинсову спідницю?