Які шапки в моді?

Фото - Які шапки в моді?

На радість модниць зима і весна 2013 року - це сезон досить стильних головних уборів. У цій статті будемо розбиратися, які шапки модні, а які ні в цьому році. Кепки в стилі «мілітарі», капелюшки в ретро-стилі, в'язані шапки з хутряним помпоном допоможуть легко змінити свій образ.
Головні убори зими

Дізнаємося, які шапки в моді взимку. Хутряні шапки повинні бути виконані в істинно російській стилі. Це можуть бути високі папахи, кубанки, низькі або круглі, що нагадують копицю сіна, зроблені з длінноворсний хутра. Підійдуть вони і до кашеміровому пальто, і добре виглядатимуть з дублянкою або пуховиків.

До шуб краще підібрати інші варіанти головних уборів. Якщо вона довга або зроблена з длінноворсний хутра (песець, лисиця, єнот), краще зупинити свій вибір на в'язаній моделі з хутряними помпонами. У випадку, якщо довжина шуби до коліна і виготовлена вона з бобра, норки або нутрії, можна приміряти об'ємну хутряну шапку.

Тюрбани модні і раніше. Носять їх і навесні, з плащами і пальто, і взимку з шубами або об'ємними пуховиками.

Якщо носити головний убір категорично не хочеться, то хутряні навушники будуть як не можна до речі. Вони не втрачають своєї актуальності вже багато років.

Головні убори весни

Прийшов час дізнатися, які шапки в моді цієї весни. Знову ретро. Для того щоб підкреслити романтичний настрій цієї пори року, стилісти пропонують капелюхи з широкими полями. Можливо, комусь це здасться старомодним, але мода має властивість повертатися.

Актуальними є також фетрові капелюхи з неширокими полями. Добре вони будуть виглядати з класичним пальто. Дуже модні яскраві кольори. Перевагу потрібно віддавати червоним, синім і жовтим головних уборів.

В образ сучасної ділової жінки добре вписується капелюх-котелок. Вона підкреслить англійський стиль і буде добре виглядати з жакетами чоловічого крою і з брючними костюмами.

Шапка-тюрбан довго не сходить з модних подіумів, цей сезон не став винятком.

Широка пов'язка стане досить модним трендом цієї весни. Цей універсальний головний убір буде добре поєднуватися і з курткою, і з класичним пальто.

Кепі, традиційний для весни головний убір, не втрачає своєї актуальності. Модними будуть об'ємні і кілька хуліганські кепі. Поєднуватися вони будуть з жакетами і куртками з деніму.


» » Які шапки в моді?