Як визначити розмір шапки?

Фото - Як визначити розмір шапки?

Не завжди є можливість приміряти головний убір перед покупкою. Наприклад, ви замовляєте його в інтернет-магазині, або хтось купує вам шапку і питає розмір вашої голови, або голови вашої дитини. Ми підкажемо вам, як визначити розмір шапки самостійно.

Якщо у вас є кравецький метр (еластична стрічка з нанесеними на неї сантиметровими поділками) - використовуємо його. Візьміть кравецький метр і виміряйте довжину кола вашої голови по тій лінії, на якій будете носити шапку. Зазвичай вимірюють на 2 - 2.5 см вище брів спереду і на потилиці ззаду так, щоб отримати найбільшу окружність голови. Вимірювання краще провести кілька разів і вибрати найбільший результат, якщо результати будуть відрізнятися. Цей результат і буде вашим розміром голови. Наприклад, окружність вашої голови дорівнює 58 см, а значить і розмір ваш 58-й. Тепер ви в курсі, як дізнатися розмір шапки з допомогою кравецького метра. Однак далеко не у всіх вдома є кравецький метр. У такому випадку, можна впоратися за допомогою звичайної нитки і лінійки.

Щоб виміряти розмір голови за допомогою нитки, необхідно оповити голову по колу ниткою, як в попередньому способі з метром, і виміряти вийшла довжину нитки лінійкою. Якщо вам необхідно дізнатися розмір голови своєї дитини, є два методи, як визначити розмір дитячого шапки.

  1. Вимірювання проводяться точно так само, як і в зазначених вище способах. Розміри не відрізняються.
  2. Існує зведена таблиця розмірів дитячих шапочок, за допомогою якої можна визначити приблизний розмір голови дитини, знаючи його вік. Кожна дитина росте по-різному, але зазвичай розміри відповідають віку: http://ge.tt/1lfxxCb/v/0

» » Як визначити розмір шапки?