Як носити навушники?

Фото - Як носити навушники?

Сучасний світ вимагає від нас бути завжди в курсі останніх тенденцій, вміти швидко дізнаватися новини і орієнтуватися у світі моди і стилю. Навушники - частина іміджу сьогоднішньої молоді. Вони можуть служити заміною шапки, а можуть призначатися для прослуховування музики або аудіокниг.
Зручні і стильні навушники для плеєра

Як правильно носити навушники, щоб звук був максимально ефектним? Дуже популярні вакуумні навушники. На відміну від звичайних, вони забезпечують якісний звук, звівши до мінімуму його втрати за рахунок щільного прилягання. Однак надягати їх потрібно грамотно. У комплекті до них завжди йдуть насадки різного діаметру. Важливо підібрати такі, які ідеально (або майже ідеально) підійдуть до ваших вух. Померяйте, спробуйте послухати музику з різними насадками, виберіть комфортні.

Тепер важливо добре закріпити відповідні силіконові насадки на підставі навушника. Переконайтеся, що вони сидять щільно, щоб не турбуватися про те, що вкладиш може злетіти і залишитися в вусі. При надяганні навушники не намагайтеся, щоб насадка занадто глибоко села у вушний канал. Разом з тим, слід надягати їх так, щоб навушник не випадав.

Так як носити вакуумні навушники зручно, багато хто забуває про те, що час їх носіння потрібно обмежувати. Інакше можуть виникнути проблеми зі сприйняттям звуку. Виробники не прагнуть згадувати про це, щоб споживач не боявся їх носити. Крім того, не забувайте, що такий вид навушників увазі використання їх лише однією людиною. Не потрібно давати навушники одному, а потім засовувати насадки в свої вуха, це негігієнічно.

Ще одна порада. Тих, хто носять маленькі навушники-крапельки часто дратує заплутався дріт. Щоб не розплутувати вузли з проводів, бувалі меломани рекомендують згортати провід петлею кілька разів, а не намотувати на кулак перед тим, як покласти їх у сумку.

Теплі навушники для стильного образу

Той, хто не любить носити шапку, знайшов заміну їй у вигляді теплих навушників, які не тільки не псують зачіску, але і створюють безтурботний і стильний образ. Як носити хутряні навушники, з чим їх краще комбінувати?

Помічено, що теплі навушники добре виглядають на тих, у кого волосся довге або хоча б середньої довжини. Проте деяким і коротке волосся не перешкода. Такий убір кілька збільшує голову, і дуже прикрашає зачіску.

Як носити навушники і з чим їх комбінувати? Стилісти рекомендують носити хутряні навушники тим, хто любить спортивний, молодіжний стиль. Однак не забувайте, що вони лише закривають вуха від вітру, тоді як голова залишається неприкритою. Тому шапку вони замінять лише частково.


» » Як носити навушники?